شیوه برگزاری مصاحبه دکتری ۹۹ دانشگاه آزاد تغییر می‌کند

پایگاه خبری اختبار- در پی اختلال در سامانه دانشگاه آزاد اسلامی و لغو برخی مصاحبه‌های دکتری سال ۱۳۹۹ این دانشگاه اعلام کرد که شیوه برگزاری مصاحبه را تغییر خواهد داد و جزییات شیوه جدید به زودی اعلام می‌شود.

به گزارش اختبار، بر اساس آنچه پیش‌تر اعلام شده بود، در مصاحبه‌های دکتری سال ۹۹ دانشگاه آزاد، داوطلب می‌بایست به یکی از واحدهای دانشگاه که در زمان انتخاب رشته تعیین کرده است، مراجعه کند و پس از احراز هویت، از طریق سامانه الکترونیکی با اساتید مصاحبه‌کننده گفتگو نماید. این شیوه قرار بود از روز شنبه ۵ مهر اجرایی شود اما با بروز اختلال در سامانه الکترونیکی، مصاحبه‌ها لغو گردید.

در اطلاعیه جدید روابط عمومی مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی، ضمن عذرخواهی از داوطلبان دوره دکتری تخصصی سال ۹۹ دانشگاه آزاد اسلامی چنین آمده است:

از آنجایی که سامانه نرم‌افزاری مصاحبه مجازی این دوره با اختلال مواجه شد و به جهت حفظ سلامت داوطلبان در زمان شیوع ویروس کرونا مقررگردید شیوه برگزاری مصاحبه تغییر یابد لذا ضمن اعلام لغو کلیه مصاحبه‌های این دوره که زمانبندی آن تا پیش از این اطلاعیه اطلاع‌رسانی شده بود به آگاهی داوطلبان عزیز می‌رساند زمان وچگونگی برگزاری مصاحبه‌های دوره دکتری دانشگاه آزاد اسلامی به زودی اعلام می‌شود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا