میرزاده از ریاست دانشگاه آزاد اسلامی برکنار شد

حمید میرزاده با تصمیم هیات امنا از ریاست دانشگاه آزاد اسلامی برکنار شد

علی‌محمد نوریان به عنوان سرپرست موقت دانشگاه آزاد اسلامی منصوب شد

پایگاه خبری اختبار- با تصمیم هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی حمید میرزاده از ریاست این دانشگاه برکنار و علی محمد نوریان به عنوان سرپرست موقت منصوب شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، به درخواست چهار نفر از اعضای هیئت امنای دانشگاه آزاد و مطابق تبصره یک ماده ۱۱ اساسنامه این دانشگاه، عصر امروز جلسه فوق‌العاده هیئت امنای دانشگاه آزاد به ریاست علی‌اکبر ولایتی تشکیل شد.

اعضای هیئت امنا در این جلسه پس از بحث و بررسی فراوان رای‌گیری کردند و بنا به تصمیم اکثریت اعضا مقرر شد حمید میرزاده رئیس فعلی این دانشگاه طی یک هفته از ریاست استعفا دهد و در غیر اینصورت او خود بخود برکنار خواهد شد.

وزرای علوم و بهداشت، به عنوان دو تن از اعضای حقوقی هیئت امنای دانشگاه آزاد پس از اظهار نظرات خود در این جلسه برای شرکت در جلسه هیئت دولت از جلسه خارج شدند با این حال جلسه با حضور هفت نفر ادامه یافت.

بنا به تصمیم هیئت امنای دانشگاه آزاد علی‌محمد نوریان به عنوان «سرپرست موقت» دانشگاه آزاد  منصوب شد.

حمید میرزاده پس از عزل فرهاد دانشجو از سوی هیئت‌امنای دانشگاه آزاد در ۲۷ شهریور سال ۹۲ سرپرستی این دانشگاه را بر عهده گرفت و علی‌محمد نوریان نیز اسفندماه سال ۱۳۹۳ با نظر اعضای هیئت موسس دانشگاه آزاد به عنوان دبیرکل این هیئت انتخاب شد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا