نتایج مصاحبه علمی تکمیل ظرفیت آزمون قضاوت ویژه مناطق محروم سال ۹۵

نتایج مصاحبه علمی مرحله تکمیل ظرفیت آزمون قضاوت ویژه مناطق محروم سال ۱۳۹۵ اعلام شد

پایگاه خبری اختبار- نتایج مصاحبه علمی ۲۰۷ نفر از داوطلبان مرحله تکمیل ظرفیت آزمون تصدی منصب قضاء ۹۵ ویژۀ مناطق محروم، در پایگاه اطلاع رسانی معاونت منابع انسانی قوه قضاییه قرار گرفت.

متن اطلاعیۀ این مرکز به شرح زیر است:

به اطلاع عموم داوطلبان مرحله تکمیل ظرفیت آزمون قضاوت ویژه مناطق محروم که از تاریخ ۱۳۹۵/۹/۱۳ تا ۱۳۹۵/۱۰/۴ در مصاحبه علمی شرکت نموده­ اند می ­رساند، نتایج این مرحله، به شرح جدول پیوست اعلام می­ گردد. شایان ذکر است تمامی داوطلبانی که حائز حداقل نصاب قبولی در مصاحبه علمی شده­ اند، با عنوان «قبول» معرفی و متعاقباً از ایشان برای شرکت در مراحل آزمون شخصیت دعوت به ­عمل خواهد آمد. 

همچنین خاطر نشان می­ گردد نتایج اعلامی قطعی است و تغییر نخواهد کرد. لذا داوطلبان از مراجعه و اعتراض در این خصوص و طرح درخواست تجدید مصاحبه اکیداً خودداری نمایند.

تذکر مهم: بدیهی است، قبولی در این مرحله به منزله قطعی شدن استخدام نیست.

برای دریافت نتایج مصاحبه علمی مرحله تکمیل ظرفیت آزمون قضاوت ویژه مناطق محروم سال ۱۳۹۵ کلیک کنید.

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

‫۴ دیدگاه ها

  1. سلام . دوستان بنده به علت بیماری مصاحبه شهریور ماه شرکت نکردم و با درخواست مجدد مصاحبه در مرحله تکمیل ظرفیت در ادرماه به عنوان مصاحبه مجدد شرکت کردم اما مشخصات بنده در فایل پی ادی اف گنجانده نشده. اعلام نتابج به من و سایر مصاحبه مجدد ها به چه صورته؟ تلفنی اعلام میشه ؟و تا چه زمانی تماس میگیرین؟ حدچد سه هفته پیش امتحان دادم

  2. مصاحبه علمی مناطق محروم ، آسان میگیرن ؟

    مشابه امتحان اصلی هست یا فرق میکنه ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا