کارت شرکت در آزمون وکالت ۱۴۰۰ منتشر شد

پایگاه خبری اختبار- کارت شرکت در آزمون پذیرش کارآموزان وکالت سال ۱۴۰۰ امروز سه‌شنبه ۲۸ تیر در سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفت.

داوطلبان می‌توانند با وارد کردن شماره پرونده و اطلاعات شناسنامه‌ای (نام، نام‌خانوادگی، شماره ملی، سال تولد و …) خود نسبت به مشاهده و تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام و براساس آدرس تعیین شده بر روی پرینت کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند. برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است.

برای دریافت کارت آزمون وکالت ۱۴۰۰ کلیک کنید

برای اطلاع از نحوه دریافت و رفع نقص کارت آمون وکالت ۱۴۰۰ کلیک کنید

آزمون صبح روز پنجشنبه مورخ ۱۴۰۱/۴/۳۰ در ۳۲ شهرستان کشور برگزار می‌شود. فرآیند برگزاری آزمون صبح از ساعت ۸:۰۰ آغاز و درهای ورود به جلسه امتحان نیم­‌ساعت قبل از شروع فرآیند آزمون بسته خواهد شد، لذا همه داوطلبان می‌بایست قبل از بسته شدن درهای ورودی در محل حوزه امتحانی خود حاضر باشند.

داوطلبان لازم است پس از دریافت کارت ورود به جلسه در صورت مشاهده مغایرت در بندهای کارت شرکت در آزمون، حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۱/۴/۳۰ به قسمت ویرایش اطلاعات در درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش مراجعه و از آن طریق نسبت به اصلاح موارد اقدام کنند.

همچنین چنانچه مغایرتی در اطلاعات مندرج در بندهای جنس و معلولیت و  عکس روی کارت داوطلب وجود دارد می بایست  در روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۴/۲۹ به باجه های رفع نقص آزمون در لینک زیر مراجعه کنند.

نشانی باجه_های رفع نقص آزمون وکالت کانونهای وکلای دادگستری  ایران ۱۴۰۰ در قالب pdf

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا