کارنامه نهایی آزمون کارشناسی ارشد ۹۵ دانشگاه های سراسری

منتشر شد

کارنامه نهایی آزمون کارشناسی ارشد ۹۵ دانشگاه های سراسری

داوطلبان تا ۷ مهر برای اعتراض به کارنامه خود مهلت دارند

پایگاه خبری اختبار- کارنامه‌ داوطلبان حاضر در جلسه کنکور کارشناسی ارشد سال ۹۵ از طریق سایت سنجش منتشر شد، پیش از این برخی منابع زمان انتشار کارنامه های این آزمون را روز یکشنبه اعلام کرده بودند.

برای دریافت کارنامه اینجا کلیک کنید

برای مطالعۀ اطلاعیه‌ سازمان‌ سنجش درباره‌ اعلام‌ نتایج نهایی آزمون کارشناسی‌ ارشد ۹۵ اینجا کلیک کنید

به گزارش پایگاه خبری اختبار این کارنامه‌ حاوی اطلاعات لازم، رتبه داوطلب و آخرین رتبه پذیرفته شده در هر یک از کد رشته‌های انتخابی و در سهمیه مربوط است.

همچنین بر اساس اعلام سازمان سنجش در صورت اعلام رشته محل های جدید از سوی موسسات آموزش عالی و تایید آنها از سوی دفتر گسترش آموزش عالی وزارت علوم و یا اعلام تکمیل ظرفیت پذیرش دانشجو از سوی موسسات، موضوع طی اطلاعیه‌ای از طریق سایت سنجش  و نشریه پیک سنجش در روز دوشنبه ۵ مهرماه ۹۵ اطلاع‌رسانی خواهد شد.

داوطلبان پس از دریافت کارنامه نتایج نهایی آزمون در صورت هرگونه سئوال درباره مندرجات کارنامه و انتخاب رشته‌ می‌توانند حداکثر تا ۷ مهرماه ۹۵ منحصراً از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی در سایت سازمان سنجش اقدام کنند. داوطلبان باید از هر گونه ارسال نامه پستی و مراجعه حضوری اکیداً خودداری کنند، به مواردی که از طریق دیگری و یا بعد از تاریخ ۷ مهرماه ۹۵ واصل شود، به هیچ وجه ترتیب اثر داده نخواهد شد.

همچنین داوطلبان می‌توانند سؤالات خود را در وقت اداری و به غیر از ایام تعطیل با شماره تلفن ۴۲۱۶۳ با پیش شماره ۰۲۱ (با واحد پاسخگویی غیرحضوری روابط عمومی سازمان سنجش) در میان ‌بگذارند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا