آزمون استخدامی دانشگاه فرهنگیان ۱۳۹۳

آزمون استخدامی دانشگاه فرهنگیان ۱۳۹۳

دانشگاه فرهنگیان از میان فارغ التحصیلان حقوق ۴ نفر نیروی قراردادی برای شهر تهران استخدام می کند

برای ثبت نام اینجا کلیک کنید

اطلاعات شرایط شرکت در آزمون و سایر رشته ها و عناوین شغلی را در ادامه همین نوشته بخوانید

اطلاعیه دانشگاه فرهنگیان درباره تاریخ و نحوه ثبت نام از داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون جذب نیروی قراردادی سال ۱۳۹۳

۱۳۹۳/۰۷/۰۸

بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت‌نام و شرکت در آزمون جذب نیروی قراردادی دانشگاه فرهنگیان در سال ۱۳۹۳ می‌رساند، که ثبت نام در این آزمون منحصراً به صورت اینترنتی از طریق سایت دانشگاه فرهنگیان به نشانی:  www.cfu.ac.ir [توضیح اینکه ثبت نام از طریق سایت سنجش انجام می شود] از روز سه شنبه مورخ ۸/۷/۱۳۹۳ آغاز و لغایت روز سه شنبه مورخ ۱۵/۷/۱۳۹۳ پایان می‌پذیرد.

لذا کلیه متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده با توجه به جدول رشته‌های تحصیلی و شرایط احراز رشته های شغلی و جدول ظرفیت پذیرش رشته‌های شغلی در استانها (جداول شماره ۱ و مندرج در ذیل این اطلاعیه) و پس از مطالعه شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی آزمون و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز، نسبت به ثبت‌نام در آزمون فوق اقدام نمایند.

الف- شرایط عمومی داوطلبان:

۱- تابعیت جمهوری اسلامی ایران.

۲- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.

۳- اعتقادوالتزام به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان پذیرفته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.

۴- عدم سابقه عضویت یا وابستگی به گروه های سیاسی معارض با نظام جمهوری اسلامی ایران.

۵- عدم اشتهار به فسق و فجور و عمل منافی اخلاقی و اعمال و رفتار خلاف حیثیت و شئون شغلی.

۶- نداشتن سوء پیشینه کیفری موثر.

۷- عدم محکومیت به محرومیت از خدمات دائمی دولتی بر اساس رای قطعی صادره از سوی مراجع ذیصلاح.

۸- عدم اعتیاد و اشتهار به خرید و فروش مواد مخدر ، مشروبات الکلی و نظایر آن.

۹- نداشتن رابطه استخدامی با سایر دستگاه های اجرایی.

۱۰- دارا بودن مدرک پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت قانونی دائم برای آقایان.

۱۱- برخورداری از سلامت ، توانایی جسمی و روانی متناسب با خدمت مورد نظر.

ب- شرایط اختصاصی داوطلبان:

۱- دارا بودن مدرک تحصیلی کارشناسی ،کارشناسی ارشد و دکتری (تخصصی و حرفه ای).

۲- نداشتن بیش از ۳۵ سال تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی و۴۰ سال تمام برای دارندگان کارشناسی ارشد و دکتری حرفه‌ای و ۴۵ سال تمام برای متخصصین با مدرک تحصیلی دکتری تخصصی.

۳- ایثارگران وضعیت خود را در تقاضانامه ثبت نام مشخص نمایند.

تذکر: وضعیت ایثارگری داوطلبان متقاضی استفاده از سهمیه در زمان مصاحبه بررسی خواهد شد.

۴- مدت خدمت نظام وظیفه به حداکثر سن اضافه می گردد.

۵- بومی بودن: بومی استان به داوطلبی اطلاق می شود که دارای یکی از شرایط زیر باشد:

الف- محل تولد داوطلب با استان مورد تقاضای محل خدمت یکسان باشد.

ب- سه سال از سنوات تحصیلی داوطلب (اعم از ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان) در استان مورد تقاضای محل خدمت طی شده باشد.  

تذکر:    

۱- ملاک محاسبه سن داوطلبان تاریخ ثبت نام (۸/۷/۹۳) می باشد.

۲- ثبت نام و ارسال مدارک درخواستی صرفاً از طریق وبگاه اینترنتی دانشگاه امکان پذیر خواهد بود و از ارسال فیزیکی مدارک درخواستی و یا مراجعه حضوری جهت ثبت نام خودداری شود.

۳- تاریخ فراغت از تحصیل داوطلبان باید قبل از تاریخ ثبت نام (۸/۷/۹۳) باشد. (تاریخ فراغت از تحصیل همان تاریخی است که در متن دانشنامه و یا گواهی موقت فراغت از تحصیل درج می شود.)

۴- اصل اسناد مذکور و مستندات، از قبیل: مدرک تحصیلی، کارت ملی، کارت پایان خدمت، شناسنامه، مدرک مربوط به سه سال تحصیل در استان مورد تقاضا دال بر سکونت (بومی استان)، گواهینامه های مرتبط با مهارت شغلی و سوابق تجربی، زبان خارجی، مدارک ایثارگری و … در مرحله مصاحبه تخصصی دریافت می گردد.

ج- مراحل ثبت نام :    

– مراجعه به سایت دانشگاه فرهنگیان به نشانی:  www.cfu.ac.ir. [توضیح اینکه ثبت نام از طریق سایت سنجش انجام می شود]

– تکمیل فرم تقاضانامه الکترونیکی در سایت مذکور.

– ارسال عکس : داوطلب می بایست یک قطعه عکس با مشخصات ذیل اسکن و در قسمت مربوط بارگذاری نماید.

•    عکس ۴×3 تمام رخ با زمینه سفید که در سال جاری گرفته شده باشد.

•    عکس اسکن شده باید با فرمت jpg باشد.

•    اندازه عکس اسکن شده باید حداکثر ۴۰۰×300 پیکسل و حداقل ۳۰۰×200 پیکسل باشد.

•    تصویر داوطلب باید واضح ، مشخص و فاقد اثر مهر ، منگنه و هرگونه لکه باشد.

•    حجم فایل ذخیره شده عکس نباید از ۳۵ کیلو بایت بیشتر باشد.

•    حاشیه های زاید عکس اسکن شده باید حذف شده باشد.

•    حتی الامکان عکس ها سیاه و سفید و در صورت رنگی بودن دارای زمینه سفید باشد.

د – پرداخت وجه ثبت نام: 

متقاضیان واجد شرایط، به منظور ثبت نام در آزمون می بایست از روز سه شنبه مورخ ۸/۷/۱۳۹۳ تا پایان روز سه شنبه مورخ ۱۵/۷/۱۳۹۳ پس از مراجعه به سایت دانشگاه فرهنگیان به نشانی:  www.cfu.ac.ir نسبت به واریز مبلغ ۵۲۵.۰۰۰ (پانصد و بیست و پنج هزار) ریال به عنوان هزینه ثبت نام در آزمون جذب نیروهای قراردادی از درگاه اینترنتی و با کارت های بانکی متصل به شبکه شتاب اقدام نمایند.

نکات مهم :

۱- مدت زمان ثبت نام به هیچ عنوان تمدید نمی‌شود و متقاضیان باید در مدت زمان تعیین شده نسبت به ثبت‌نام اقدام و از موکول نمودن ثبت نام به روزهای پایانی خودداری نمایند.

۲- ثبت نام زمانی تکمیل می‌گردد که مراحل با موفقیت انجام شده و شماره پیگیری از طریق سیستم به متقاضی اعلام شود. (متقاضیان شرکت در آزمون باید پس از پایان ثبت‌نام، کد پیگیری خود را یادداشت و تا پایان مراحل آزمون نزد خود نگهداری نمایند.)

۳- ثبت‌نام متقاضیان صرفاً از طریق سایت دانشگاه فرهنگیان و بصورت اینترنتی بوده و نیازی به ارسال مدارک نمی‌باشد. به تقاضاهای حضوری و یا مدارک ارسالی از طریق پست ترتیب اثر داده نخواهد شد و تعهدی را نیز برای دانشگاه ایجاد نخواهد کرد.

۴- داوطلبان قبل از پرداخت وجه ثبت نام لازم است از احراز شرایط (عمومی و اختصاصی و …) خود با مفاد این آگهی، اطمینان حاصل نمایند. (وجوه پرداختی جهت ثبت نام به هیچ عنوان مسترد نمی‌شود.)

۵- صدور کارت شرکت درآزمون به منزله تایید اطلاعات ارسالی داوطلب تلقی نمی‌گردد، با توجه به اینکه ثبت‌نام داوطلب در این مرحله براساس ارائه اطلاعات خوداظهاری بوده و مدارک و مستندات این اظهارات بعد از آزمون بررسی خواهد شد، چنانچه در هر مرحله محرز شود که داوطلب به اشتباه و یا عمد اطلاعات خلاف، ارائه نموده و یا فاقد شرایط مندرج در این آگهی است، از طی مراحل بعدی محروم می شود و حتی در صورت انعقاد قرارداد، قرارداد منعقده لغو و بلا اثر می‌گردد، به هر حال مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلامی در متن این آگهی به عهده داوطلب می باشد.

۶- انتخاب داوطلبان برای مصاحبه تخصصی حداکثر به میزان سه برابر ظرفیت مورد نیاز از میان افرادی که حد نصاب نمره آزمون عمومی و تخصصی را کسب نموده اند ، به ترتیب بالاترین نمرات تخصصی انجام خواهد شد.

۷- اسامی پذیرفته شدگان پس از تایید مراجع ذیصلاح از طریق سایت دانشگاه فرهنگیان حد اقل یک ماه بعد از برگزاری آزمون به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

  ه‍- زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون:

کارت شرکت در آزمون از روز سه شنبه مورخ ۲۰/۸/۱۳۹۳ لغایت روز چهارشنبه مورخ ۲۱/۸/۱۳۹۳ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت دانشگاه فرهنگیان به نشانی:  www.cfu.ac.ir قرار خواهد گرفت. آزمون در روز پنجشنبه مورخ ۲۲/۸/۱۳۹۳ در تهران و سایر مراکز استانها برگزار خواهد شد. ساعت شروع و محل برگزاری آزمون بر روی کارت شرکت در آزمون درج و هنگام پرینت کارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسید.

و- مواد آزمون:

-مواد آزمون عمومی (با ضریب یک) عبارتند از: زبان و ادبیات فارسی، زبان انگلیسی، فرهنگ و معارف اسلامی، اطلاعات سیاسی ، اجتماعی و مبانی قانونی ، هوش و استعداد تحصیلی.

-مواد آزمون تخصصی (با ضریب دو) بر حسب رشته شغلی مربوطه خواهد بود.

توجه: مواد آزمون تخصصی در تاریخ ۱۲/۷/۱۳۹۳ از طریق سایت دانشگاه به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

* اقلیت های مذهبی از پاسخگوئی به سوالات معارف اسلامی معاف می‌باشند و امتیاز آن در سایر مواد آزمون توزیع می‌گردد.

* آزمون بصورت چهار گزینه‌ای و با احتساب نمره منفی برای پاسخ های نادرست برگزار می گردد.

 
 

جدول شماره (۱) – رشته‌های تحصیلی و شرایط احراز رشته های شغلی
ردیف
رشته شغلی
شرایـــــــــط احـــــــــراز
۱
کارشناس امور آموزشی
(کد ۲۰۰۱)
تحصیلات و معلومات :دارا بودن دانشنامه لیسانس ، فوق لیسانس یا دکتری در یکی از رشته های تحصیلی ؛ مدیریت و برنامه ریزی آموزشی ، برنامه ریزی درسی ، علوم تربیتی ، مدیریت آموزش عالی ، مدیریت منابع انسانی، آموزش و پرورش دبستانی و پیش دبستانی ، آموزش بزرگسالان ، تعلیم و تربیت اسلامی ، فلسفه و تاریخ تعلیم و تربیت ، تاریخ و فلسفه آموزش وپرورش ، سنجش و اندازه گیری، روان شناسی تربیتی، فناوری اطلاعات و کامپیوتر ( نرم افزار).
مهارت: توانایی نیازسنجی آموزشی، توانایی طراحی آموزشی، توانایی ارزیابی آموزش و داشتن سابقه کار مفید و مرتبط .
۲
کارشناس امور دانشجویی
 (کد ۲۰۰۲)
دارا بودن دانشنامه لیسانس ، فوق لیسانس یا دکتری در یکی از رشته های گروه  علوم تربیتی و رشته های تحصیلی ؛ علوم اجتماعی ، جامعه شناسی ، آموزش بزرگسالان ، مدیریت آموزش عالی ، روانشناسی ، مشاوره ، مشاوره و راهنمائی و داشتن سابقه کار مفید و مرتبط .
۳
کارشناس بررسی کتاب (کتابدار) (کد ۲۰۰۳)
دارا بودن دانشنامه لیسانس، فوق لیسانس یا دکتری در یکی از رشته های تحصیلی ؛ کتابداری ، علوم کتابداری و اطلاع رسانی ، برنامه ریزی کتابداری ، داشتن سابقه کار مفید و مرتبط .
۴
کارشناس امور فرهنگی و اجتماعی
(کد ۲۰۰۴)
تحصیلات و معلومات :دارا بودن دانشنامه لیسانس ، فوق لیسانس یا دکتری در یکی از رشته های تحصیلی ؛ مطالعات اجتماعی ( کلیه گرایش ها ) علوم ارتباطات اجتماعی (کلیه گرایش ها)، علوم سیاسی ، علوم تربیتی (کلیه گرایش ها) ، معارف اسلامی ، کامپیوتر ( نرم ازار ، سخت افزار ، گرافیک کامپیوتری)، مدیریت امور فرهنگی، مدیریت و برنامه ریزی آموزشی، مدیریت آموزشی، یکی از رشته های تحصیلی هنری، معماری حسب تخصص مورد نیاز و داشتن سابقه کار مفید و مرتبط .
۵
کارشناس امور حقوقی (کد ۲۰۰۵)
تحصیلات و معلومات : دارا بودن دانشنامه لیسانس حقوق قضایی یا فوق لیسانس و دکتری در یکی از گرایش های حقوق .
مهارت : داشتن (۳) سال سابقه کار مفید و مرتبط ، اشنائی کامل کار با رایانه و  داشتن مهارت در استفاده از نرم افزارهای مرتبط .
تذکر مهم : داشتن مدرک تحصیلی لیسانس حقوق قضایی برای دارندگان مدارک تحصیلی بالاتر الزامی است .
۶
کارشناس فناوری اطلاعات و فرابری داده ها (کد ۲۰۰۶)
تحصیلات و معلومات : دارا بودن دانشنامه لیسانس، فوق لیسانس یا دکتری در یکی از رشته های تحصیلی مهندسی کامپیوتر ( کلیه گرایش ها ) ، علوم کامپیوتر ، مهندسی نرم افزارو سخت افزار ، مهندسی فناوری اطلاعات (کلیه گرایش ها) ، معماری کامپیوتر ، کاربرد کامپیوتر و آنالیز سیستم ، مهندسی برنامه ریزی و تحلیل سیستم ها،  مدیریت سیستم و بهره وری ، مهندسی سیستم اتوماسیون ، انفورماتیک ، آمار و کامپیوتر ، ریاضی و علوم کامیپوتر .
مهارت : توانایی در طراحی و تحلیل سیستم وتهیه گردش عملیاتی اطلاعات ، توانایی بهره گیری از روش ها و تکنیک های جمع آوری اطلاعات ، طبقه بندی و تجزیه و تحلیل اطلاعات ، توانایی نظارت و ارزیابی کمی و کیفی سیستم ، توانایی شناسایی نیازهای سخت افزاری و نرم افزاری واحد مربوطه ، تسلط به زبان انگلیسی و داشتن سابقه کار مفید و مرتبط .
۷
کارشناس حفاظت  IT (کد ۲۰۰۷)
تحصیلات و معلومات : دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مهندسی کامپیوتر (کلیه گرایش ها) ، علوم کامپیوتر ، مهندسی فناوری اطلاعات (کلیه گرایش ها) ، معماری کامپیوتر ، کاربرد کامپیوتر و آنالیز سیستم ، مهندسی برنامه ریزی و تحلیل سیستم ها ، مدیریت سیستم و بهره وری ، مهندسی سیستم اتوماسیون اداری ، انفورماتیک، آمار و کامپیوتر ، ریاضی و علوم کامیپوتر ، تکنو لوژی ارتباطات و فناوری اطلاعات ، هوش منصوعی ، مخابرات امن ، مدیریت سیستم های اطلاعاتی ، امنیت اطلاعات .
مهارت : توانایی در امکان سنجی ، طراحی نقشه شبکه های رایانه مورد نیاز ، توانایی انجام عملیات پیاده سازی و کابل کشی شبکه های داخلی ، توانایی نصب و راه اندازی رایانه خادم و ایستگاه های کاری و تنطیمات مربوط به آنها ، توانایی درک ، شناخت و به کارگیری تکنولوژی نوین شبکه های رایانه ای و داشتن سابقه کار مفید و مرتبط .
دوره های آموزشی : شبکه NETWORK+ ، مدیریت امنیت شبکه .
۸
کارشناس برنامه، بودجه و آمار
(کد ۲۰۰۸)
تحصیلات و معلومات :دارا بودن دانشنامه لیسانس ، فوق لیسانس یا دکتری در یکی از رشته های تحصیلی آمار، ریاضی، حسابداری، مدیریت منابع انسانی، مدیریت سیستمها، مدیریت مالی محاسباتی، مدیریت اجرایی، مدیریت و برنامه ریزی آموزشی، مدیریت بازرگانی، مدیریت سیستم و بهره وری، مدیریت استراتژیک، علوم اقتصادی، توسعه اقتصادی و برنامه ریزی، برنامه ریزی سیستم های اقتصادی و مدیریت.
مهارت : اصول گزارش نویسی، تسلط به اصول بودجه ریزی، داشتن مهارت های هفت گانه ICDL و داشتن سابقه کار مفید و مرتبط .
۹
کارشناس بهداشت، تغذیه و سلامت (کد ۲۰۰۹)
تحصیلات و معلومات : دارا بودن دانشنامه فوق لیسانس یا دکتری در یکی از رشته های تحصیلی بهداشت عمومی ، بهداشت محیط ، بهداشت حرفه ای ، آموزش بهداشت ، علوم تغذیه ، علوم بهداشتی در تغذیه علوم و صنایع غذایی ، بهداشت و ایمنی صنایع غذایی ، مهندسی ایمنی و بازرس های فنی ( ایمنی و حفاظت) ، سیاست گذاری سلامت ، مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی ، آموزش بهداشت، ارگونومی، مدیریت سلامت، علوم تغذیه (کلیه گرایش ها) ، علوم بهداشتی در تغذیه، علوم تغذیه در برهان ، علوم و صنایع غذایی ، بهداشت و ایمنی مواد غذایی ، میکروب شناسی مواد غذایی .
مهارت : دارا بودن حداقل ۳ سال تجربه مرتبط و  قابل قبول، داشتن مهارت های هفت گانه ICDL ، داشتن مهارت آموزش بهداشت و تغذیه برای افراد . مهارت تجویز رژیم درمانی و پیشگیری ، مهارت ارزیابی و تشخیصی مشکلات تغذیه ای ، مهارت پایش و کنترل عملکرد تجهیزات و داشتن سابقه کار مفید و مرتبط .
۱۰
کارشناس امور اداری (کد ۲۰۱۰)
تحصیلات و معلومات :دارا بودن دانشنامه لیسانس ، فوق لیسانس یا دکتری در یکی از رشته های تحصیلی  ؛ علوم اداری ، مدیریت منابع انسانی ، مدیریت رفتاری ، مدیریت سیستم ها ، مدیریت امور مالی ، مدیریت اجرایی ، مدیریت و برنامه ریزی آموزشی ، مدیریت سیستم و بهره وری ، علوم تربیتی(کلیه گرایش ها) ، برنامه ریزی و تحلیل سیستم ها .
مهارت : اصول گزارش نویسی، قدرت تجزیه وتحلیل ، داشتن مهارت های هفت گانه ICDL و داشتن سابقه کار مفید و مرتبط .
۱۱
کارشناس امور عمرانی (کد ۲۰۱۱)
تحصیلات و معلومات : دارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در رشته تحصیلی مهندسی عمران ( گرایش عمران ) مهندسی مکانیک ( گرایش سیالات ) .
مهارت : تسلط به زبان انگلیسی در سطح استفاده از منابع علمی ، تسلط به رایانه و آشنایی با نرم افزارهای مرتبط ، تسلط بر نصب و بهره برداری از تجهیزات فنی و داشتن سابقه کار مفید و مرتبط .
۱۲
کارشناس روابط عمومی (کد ۲۰۱۲)
تحصیلات و معلومات : دارا بودن دانشنامه لیسانس ، فوق لیسانس یا دکتری در یکی از رشته های تحصیلی ؛ روابط عمومی ، امور فرهنگی ، فرهنگ و زبانهای باستانی ایران ، فرهنگ و ارتباطات ، زبان و ادبیات فارسی ، زبان وادبیات عرب ، علوم ارتباطات و روابط اجتماعی ، فرهنگ وارتباطات ، تبلیغات ، مدیریت رسانه ، علوم اجتماعی ، روزنامه نگاری ،  مدیریت دولتی و داشتن سابقه کار مفید و مرتبط .
۱۳
کارشناس  همکاری های بین المللی
(کد ۲۰۱۳)
تحصیلات و معلومات : دارا بودن دانشنامه لیسانس ، فوق لیسانس یا دکتری در یکی از رشته های تحصیلی روابط سیاسی ، علوم سیاسی ، دیپلماسی وسازمانهای بین الملل ، حقوق بین الملل ، روابط بین الملل ، تاریخ (مطالعات خلیج فارس ، مطالعات آسیای مرکزی و قفقاز ، تاریخ ) ، زبان و ادبیات فارسی ، امور فرهنگی ، تاریخ معاصر جهان اسلام ، مدیریت دولتی ، معارف اسلامی و علوم سیاسی ، مطالعات منطقه ای ، حقوق ارتباطات ، حقوق بشر ، فقه سیاسی ، زبان و ادبیات انگلیسی ، مترجمی زبان انگلیسی ، قرآن و علوم .
مهارت: توانایی گزارش نویسی ، فن بیان ، انتقال مفاهیم و مطالب ، برقراری ارتباط موثر ، تسلط کامل به یکی از زبانهای خارجی و داشتن سابقه کار مفید و مرتبط .
دوره های آموزشی: آشنایی با فنون مذاکره ، آشنایی با مفاد قراردادها ، موافقت نامه هاو پروتکل های بین المللی ، آشنایی با سیاست های اقتصادی ، اجتماعی ، سیاسی و فرهنگی .
۱۴
کارشناس همکاری های علمی
(کد ۲۰۱۴)
تحصیلات و معلومات : دارا بودن گواهی نامه لیسانس ، فوق لیسانس یا دکتری در یکی از رشته های تحصیلی ؛ مدیریت و  برنامه ریزی آموزشی، مدیریت آموزشی ، تکنولوژی آموزشی ، تحقیقات آموزشی ، برنامه ریزی درسی ، علوم تربیتی ، مدیریت آموزش عالی ، مدیریت منابع انسانی ، آموزش و پرورش پیش دبستانی و دبستانی ، آموزش بزرگسالان ، تعلیم و تربیت اسلامی ، فلسفه و تاریخ تعلیم و تربیت  ، تاریخ و فلسفه آموزش و پرورش ، سنجش و اندازه گیری ، روانشناسی ، روانشناسی تربیتی ، آمار و سنجش آموزش ، جامعه شناسی ، پژوهشگری علوم اجتماعی ، مطالعات زنان در تحقیقات آموزشی باگرایش های ( زن و خانواده ، حقوق زن در اسلام و تاریخ زنان ) ، فناوری اطلاعات و یا یکی از رشته های تخصصی حسب موضوع مورد پژوهش .
مهارت : تسلط به زبان انگلیسی ، تسلط به رایانه ، توانایی تجزیه وتحلیل ، توانایی نیاز سنجی ، طراحی و ارزشیابی آموزشی و داشتن سابقه کار مفید و مرتبط .
۱۵
کارشناس امور مالی (کد ۲۰۱۵)
تحصیلات و معلومات : دارا بودن دانشنامه لیسانس ، فوق لیسانس یا دکتری در یکی از رشته های  تحصیلی ؛ امور مالی ، مدیریت مالی ، حسابداری ، حسابرسی ، حسابداری وامورمالی ، مدیریت امور بانکی ، مدیریت بازاریابی بین الملل ، مدیریت بازرگانی ، مدیریت بیمه ، مدیریت سیستم و بهره وری ، امورمالی ومالیاتی ، علوم اقتصادی ، توسعه اقتصادی و برنامه ریزی ، برنامه ریزی سیستم های اقتصادی .
مهارت : تسلط به اصول حسابداری ، داشتن مهارت های هفت گانه ICDL و داشتن سابقه کار مفید و مرتبط .
دوره های آموزشی : حسابداری دولتی ، قوانین و مقررات مالی و محاسباتی عمومی ، نرم افزار کاربردی در حسابداری .
۱۶
کارشناس آزمایشگاه فیزیک (کد ۲۰۱۶)
تحصیلات : کارشناسی ارشد یا دکتری رشته فیزیک .
مهارت : داشتن سابقه کار مفید و مرتبط .
۱۷
کارشناس آزمایشگاه شیمی (کد ۲۰۱۷)
تحصیلات : کارشناسی ارشد یا دکتری رشته شیمی ، بیو شیمی ، زیست شناسی .
مهارت : داشتن سابقه کار مفید و مرتبط .
۱۸
 
کارشناس تربیت بدنی و امور ورزشی (کد ۲۰۱۸)
تحصیلات و معلومات : دارا بودن لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از گرایش های رشته ؛ تربیت بدنی و علوم ورزشی .
مهارت : تسلط به مهارت های هفت گانه ICDL و office  ، داشتن کارت مربیگری درجه ۲ در یکی از رشته های تیمی ، داشتن کارت مربیگری درجه ۳ در یکی از رشته های انفرادی ، داشتن دوره آموزشی work shop
۱۹
متصدی اموردفتری (کد ۲۰۱۹)
تحصیلات و معلومات : گواهی نامه لیسانس یا فوق لیسانس ، در یکی از رشته های ؛ مدیریت امور دفتری ، مدیریت دولتی (کلیه گرایشها ) ، روابط عمومی ، علوم ارتباطات و روابط اجتماعی ، مدیریت سیستم و بهره وری ، زبان و ادبیات فارسی ، زبان انگلیسی ، مدیریت و برنامه ریزی آموزشی ، مطالعات اجتماعی با تمامی گرایشها ، جامعه شناسی . روان شناسی ، علوم تربیتی ، فناوری اطلاعات و کامپیوتر ( نرم افزار ) .
مهارت :  داشتن مهارت های هفت گانه ICDL و داشتن سابقه کار مفید و مرتبط .
دوره های آموزشی : سیستم دبیرخانه و بایگانی .
۲۰
کارشناس امور پژوهشی (کد ۲۰۲۰)
تحصیلات و معلومات : دارا بودن دانشنامه لیسانس ، فوق لیسانس یا دکتری در یکی از رشته های تحصیلی پژوهشگری علوم اجتماعی ، مطالعات زنان در تحقیقات آموزشی با گرایشهای (زن و خانواده ، حقوق زن در اسلام و تاریخ زنان) ، جامعه شناسی ، روان شناسی ، علوم تربیتی ، فناوری اطلاعات و یا یکی از رشته های تخصصی حسب موضوع مورد پژوهش .
مهارت : تسلط به یک زبان خارجی ترجیحاً انگلیسی ، تسلط به رایانه ، توان تجزیه و تحلیل بالا و داشتن سابقه کار مفید و مرتبط .
دوره های آموزشی : روش های تحقیق .
۲۱
کارشناس آموزش و توانمندی سازی منابع انسانی (کد ۲۰۲۱)
تحصیلات و معلومات:دارا بودن دانشنامه فوق لیسانس یا دکتری در یکی از رشته های تحصیلی ؛ مدیریت و برنامه ریزی آموزشی، مدیریت آموزشی، علوم تربیتی، مدیریت آموزش عالی، مدیریت آموزش و بهسازی منابع انسانی، سنجش و اندازه گیری و روانسنجی، روان شناسی تربیتی، فناوری اطلاعات .
مهارت : توانایی نیازسنجی آموزشی، توانایی طراحی آموزشی ، توانایی ارزیابی آموزشی ، توانایی آزمون سازی ، توانایی تحلیل آمار و اطلاعات ، نظارت و ارزیابی کمی و کیفی و مهارت های ICDL و داشتن سابقه کار مفید و مرتبط.
 
 

 

 
جدول شماره (۲) – ظرفیت پذیرش نیروی قراردادی به تفکیک استان محل خدمت/واحد دانشگاهی/جنسیت
عنوان رشته شغلی
محل جغرافیایی خدمت
ظرفیت پذیرش
جنسیت
استان
شهر
واحد دانشگاهی
زن
مرد
کارشناس امور آموزشی
کد ۲۰۰۱
تهران
تهران
سازمان مرکزی
۴
زن
مرد
تهران
تهران
پردیس نسیبه
۱
زن
تهران
تهران
شهید باهنر
۱
زن
سمنان
سمنان
الزهرا (س)
۱
زن
تهران
پیشوا
زینبیه
۱
زن
فارس
شیراز
شهید مطهری
۱
مرد
فارس
اقلید
شهید بهشتی
۱
مرد
قزوین
قزوین
بنت الهدی صدر
۱
زن
قم
قم
حضرت معصومه (س)
۱
زن
کرمان
کرمان
خواجه نصیرالدین طوسی
۱
مرد
کرمانشاه
کرمانشاه
شهید رجائی
۱
مرد
کرمانشاه
کرمانشاه
شهید صدوقی
۱
زن
کهگیلویه و بویر احمد
یاسوج
شهید ایزد پناه
۱
مرد
گلستان
گرگان
آیت اله خامنه ای
۱
مرد
گلستان
گرگان
امام خمینی
۱
زن
گیلان
رشت
امام علی (ع)
۱
مرد
همدان
همدان
شهید باهنر
۱
زن
کارشناس امور دانشجویی
کد ۲۰۰۲
آذربایجان غربی
سلماس
امام خمینی
۱
مرد
اردبیل
اردبیل
بنت الهدی صدر
۱
زن
ایلام
ایلام
امام جعفر صادق (ع)
۱
زن
قم
قم
حضرت معصومه (س)
۱
زن
کهگیلویه و بویر احمد
یاسوج
کوثر
۱
زن
گیلان
رشت
امام علی (ع)
۱
مرد
خوزستان
دزفول
خدیجه کبری (س)
۱
زن
سمنان
سمنان
الزهرا (س)
۱
زن
تهران
پیشوا
زینبیه
۱
زن
چهارمحال و بختیاری
شهر کرد
شهید باهنر
۱
زن
خراسان شمالی
بجنورد
امام جعفر صادق (ع)
۱
زن
یزد
یزد
فاطمه الزهرا (س)
۱
زن
تهران
تهران
سازمان مرکزی
۴
زن
مرد
کارشناس بررسی کتاب(کتابدار)
کد ۲۰۰۳
البرز
کرج
امیر کبیر
۱
مرد
سمنان
سمنان
شهید رجائی
۱
مرد
گلستان
گرگان
امام خمینی
۱
زن
مرکزی
اراک
شهید باهنر
۱
مرد
یزد
یزد
شهید پاک نژاد
۱
مرد
کارشناس امور فرهنگی و اجتماعی
کد۲۰۰۴
آذربایجان شرقی
تبریز
علامه امینی
۱
مرد
آذربایجان غربی
سلماس
امام خمینی
۱
مرد
اردبیل
اردبیل
علامه طباطبائی
۱
مرد
اردبیل
اردبیل
بنت الهدی صدر
۱
زن
اصفهان
اصفهان
شهید باهنر
۱
مرد
اصفهان
اصفهان
فاطمه الزهرا
۱
زن
اصفهان
اصفهان
شهید رجائی
۱
زن
البرز
کرج
حکیم ابوالقاسم فردوسی
۱
مرد
بوشهر
بوشهر
علامه طباطبائی
۱
مرد
بوشهر
بوشهر
بنت الهدی صدر
۱
زن
خراسان جنوبی
بیرجند
شهید باهنر
۱
مرد
خراسان جنوبی
بیرجند
امام سجاد (ع)
۱
زن
خوزستان
اهواز
فاطمه الزهرا
۱
زن
سیستان و بلوچستان
زاهدان
شهید مطهری
۱
مرد
تهران
تهران
شهید چمران
۱
مرد
تهران
تهران
شهدای مکه
۱
مرد
تهران
پیشوا
زینبیه
۱
زن
تهران
واوان
عترت
۱
زن
فارس
شیراز
شهید مطهری
۱
مرد
فارس
کازرون
زینب کبری (س)
۱
زن
قزوین
قزوین
بنت الهدی صدر
۱
زن
قم
قم
آیت اله طالقانی
۱
مرد
کرمان
کرمان
خواجه نصیرالدین طوسی
۱
مرد
کهگیلویه و بویر احمد
یاسوج
شهید ایزد پناه
۱
مرد
مازندران
نوشهر
شهید مطهری
۱
مرد
هرمزگان
بندر عباس
فاطمه الزهرا
۱
زن
تهران
تهران
سازمان مرکزی
۵
زن
مرد
کارشناس امور حقوقی –کد ۲۰۰۵
تهران
تهران
سازمان مرکزی
۴
زن
مرد
کارشناس فناوری اطلاعات و فرابری داده ها – کد ۲۰۰۶
اردبیل
اردبیل
بنت الهدی صدر
۱
زن
ایلام
ایلام
شهید مدرس
۱
مرد
چهارمحال و بختیاری
شهر کرد
شهید باهنر
۱
زن
تهران
پیشوا
زینبیه
۱
زن
قزوین
قزوین
بنت الهدی صدر
۱
زن
کرمان
کرمان
شهید باهنر
۱
زن
کرمانشاه
کرمانشاه
شهید صدوقی
۱
زن
کهگیلویه و بویر احمد
یاسوج
شهید ایزد پناه
۱
مرد
سمنان
سمنان
الزهرا (س)
۱
زن
تهران
تهران
سازمان مرکزی
۲
زن
مرد
کارشناس حفاظت  IT– کد ۲۰۰۷
تهران
تهران
سازمان مرکزی
۶
مرد
کارشناس برنامه، بودجه و آمار
 کد ۲۰۰۸
تهران
تهران
سازمان مرکزی
۲
مرد
کارشناس بهداشت، تغذیه و سلامت
کد ۲۰۰۹
تهران
تهران
سازمان مرکزی
۲
زن
مرد
کارشناس امور اداری- کد ۲۰۱۰
تهران
تهران
سازمان مرکزی
۴
زن
مرد
کارشناس امور عمرانی- کد ۲۰۱۱
تهران
تهران
سازمان مرکزی
۲
مرد
کارشناس روابط عمومی- کد  2012
تهران
تهران
سازمان مرکزی
۲
زن
مرد
کارشناس  همکاری های بین المللی
کد ۲۰۱۳
تهران
تهران
سازمان مرکزی
۱
زن
مرد
کارشناس همکاری های علمی
 کد ۲۰۱۳
تهران
تهران
سازمان مرکزی
۱
زن
مرد
کارشناس امور مالی
۲۰۱۵
تهران
تهران
سازمان مرکزی
۵
مرد
خوزستان
اهواز
حضرت رسول اکرم (ص)
۱
مرد
مازندران
ساری
دکتر شریعتی
۱
مرد
فارس
شیراز
شهید رجائی
۱
مرد
اصفهان
اصفهان
شهید باهنر
۱
مرد
هرمزگان
بندر عباس
فاطمه الزهرا (س)
۱
زن
سمنان
سمنان
الزهرا (س)
۱
زن
قزوین
قزوین
بنت الهدی صدر
۱
زن
خراسان شمالی
بجنورد
امام محمد باقر (ع)
۱
مرد
کارشناس آزمایشگاه فیزیک
کد ۲۰۱۶
تهران
تهران
شهید شرافت
۱
زن
تهران
تهران
شهید بهشتی
۱
مرد
خراسان رضوی
مشهد
شهید هاشمی نژاد
۱
زن
آذربایجان شرقی
تبریز
علامه امینی
۱
مرد
اصفهان
اصفهان
شهید باهنر
۱
مرد
کرمان
کرمان
خواجه نصیرالدین طوسی
۱
مرد
کارشناس آزمایشگاه شیمی
کد ۲۰۱۷
تهران
تهران
شهید شرافت
۲
زن
تهران
تهران
شهید بهشتی
۲
مرد
خراسان رضوی
مشهد
شهید بهشتی
۱
مرد
خراسان رضوی
مشهد
شهید هاشمی نژاد
۱
زن
آذربایجان شرقی
تبریز
علامه امینی
۱
مرد
اصفهان
اصفهان
شهید باهنر
۱
مرد
کرمان
کرمان
خواجه نصیرالدین طوسی
۲
مرد
کارشناس تربیت بدنی و امور ورزشی
کد ۲۰۱۸
ایلام
ایلام
شهید مدرس
۱
مرد
زنجان
زنجان
شهید بهشتی
۱
مرد
سیستان و بلوچستان
زاهدان
شهید مطهری
۱
مرد
هرمزگان
بندر عباس
شهید بهشتی
۱
مرد
خوزستان
اهواز
حضرت رسول اکرم (ص)
۱
مرد
بوشهر
بوشهر
بنت الهدی صدر
۱
زن
فارس
شیراز
شهید باهنر
۱
زن
قم
قم
حضرت معصومه (س)
۱
زن
گیلان
رشت
بنت الهدی صدر
۱
زن
خراسان جنوبی
بیرجند
امام سجاد (ع)
۱
زن
کهگیلویه و بویر احمد
یاسوج
کوثر
۱
زن
تهران
تهران
سازمان مرکزی
۱
زن
مسئول اموردفتری- کد ۲۰۱۹
تهران
تهران
سازمان مرکزی
۶
زن
مرد
کارشناس امور پژوهشی
کد ۲۰۲۰
آذر بایجان غربی
ارومیه
علامه طباطبائی
۱
زن
اردبیل
اردبیل
علامه طباطبائی
۱
زن
البرز
کرج
حکیم ابوالقاسم فردوسی
۱
مرد
ایلام
ایلام
امام جعفر صادق (ع)
۱
زن
بوشهر
بوشهر
بنت الهدی صدر
۱
زن
تهران
تهران
شهید چمران
۱
مرد
تهران
واوان
عترت
۱
زن
چهارمحال و بختیاری
شهر کرد
بحر العلوم
۱
مرد
خراسان جنوبی
بیرجند
شهید باهنر
۱
مرد
خراسان شمالی
بجنورد
امام محمد باقر (ع)
۱
مرد
خوزستان
اهواز
فاطمه الزهرا (س)
۱
زن
زنجان
زنجان
الزهرا (س)
۱
زن
سمنان
سمنان
الزهرا (س)
۱
زن
سیستان و بلوچستان
زاهدان
رسالت
۱
زن
قزوین
قزوین
بنت الهدی صدر
۱
زن
قم
قم
حضرت معصومه (س)
۱
زن
کردستان
سنندج
بنت الهدی صدر
۱
زن
کرمان
کرمان
شهید باهنر
۱
مرد
کرمانشاه
کرمانشاه
شهید صدوقی
۱
زن
کهگیلویه و بویر احمد
یاسوج
کوثر
۱
زن
گلستان
گرگان
امام خمینی
۱
زن
گیلان
رشت
بنت الهدی صدر
۱
زن
لرستان
خرم آباد
علامه طباطبائی
۱
مرد
مازندران
ساری
صدیقه طاهره (س)
۱
زن
مرکزی
اراک
زینب کبری (س)
۱
زن
هرمزگان
بندر عباس
فاطمه الزهرا (س)
۱
زن
همدان
همدان
شهید مقصودی
۱
مرد
یزد
یزد
فاطمه الزهرا (س)
۱
زن
تهران
تهران
سازمان مرکزی
۴
زن
مرد
کارشناس آموزش و توانمندی سازی منابع انسانی- کد ۲۰۲۱
تهران
تهران
سازمان مرکزی
۵
زن
مرد

 
روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا