آغاز ثبت‌نام آزمون EPT دی‌ماه ۱۴۰۲

پایگاه خبری اختبار- ثبت‌نام آزمون EPT دی‌ماه ۱۴۰۲ دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شد.

به گزارش اختبار به نقل از اعلام مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی، ثبت‌نام آزمون EPT دی‌ماه ۱۴۰۲ از امروز چهارشنبه ۶ دی‌ماه ۱۴۰۲ آغاز شده و تا ساعت ۲۴:۰۰ پنجشنبه ۱۴ دی‌ماه ۱۴۰۲ ادامه خواهد داشت.

این آزمون روز جمعه مورخ ۲۹ دی‌ماه ۱۴۰۲ همزمان در شهرهای تهران، تبریز، مشهد، اهواز، اصفهان، شیراز، کرمانشاه، رشت، کرمان، کرج و ساری جمعا ۱۱ حوزه برگزار خواهد شد.

هزینه آزمون EPT

 هزینه ثبت‌نام در این آزمون ۴,۰۰۰,۰۰۰ ریال در نظر گرفته شده است.

کلیه دانشجویان دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی می‌توانند در صورت تمایل با مراجعه به سامانه مرکزسنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی به نشانی https://english.iau.ac.ir/ept نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

نکات مهم

تنها دانشجویان دوره دکتری تخصصی شاغل به تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی مجاز به شرکت در آزمون می‌باشند بدین منظور لازم است داوطلبان شماره دانشجویی ۹ رقمی خود را به منظور ورود به سامانه در اختیار داشته باشند.

 ثبت‌نام شما در آزمون زمانی قطعی و تکمیل خواهد شد که پرداخت مالی صورت گرفته و تائید نهایی پرداخت انجام شده باشد و از سیستم شناسه پرداخت حتما دریافت نمائید.

 هیچ یک از کارکنان و اعضای هیات علمی بدون توجه به نوع و نحوه همکاری، اعم از رسمی قطعی، رسمی آزمایشی، پیمانی، حق‌التدریس، قراردادی، ساعتی، شرکتی، تمام وقت، نیمه وقت و…مجاز به شرکت در آزمونهای زبان (EPT و اشتمال) در محل اشتغال خود نمی‌باشند. چنانچه این موضوع رعایت نشود ضمن ابطال آزمون، وفق مقررات و ضوابط با ایشان برخورد خواهد شد.

نمایش بیشتر
دوره DBA-MBA حقوقی مدرک دانشگاه تهران موسسه دکتر بهنیایی

نوشته های مشابه

‫۲ دیدگاه ها

  1. سلام
    بهتر است زمان ثبت نام آزمون از طریق ایمیل به متقاضیان اطلاع رسانی شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا