آغاز فرایند جذب هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی

آغاز فرایند جذب ۳۵۰۰ عضو هیئت علمی غیر پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی در سال ۹۵

ثبت نام از متقاضیان از چهارشنبه ۲۰ بهمن آغاز می شود

پایگاه خبری اختبار- معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی از انتشار اولین فراخوان جذب هیئت علمی این دانشگاه در سال ۹۵ برای استخدام تمام وقت اعضای هیئت علمی در رشته های مختلف و مورد نیاز این دانشگاه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری اختبار به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر حسین زاده لطفی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: در این فراخوان، در رشته های مختلف و مورد نیاز واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی تقاضای جذب اعضای هیئت علمی تمام وقت با توجه به تعداد مورد نیاز ثبت شده در سامانه انجام می شود.

برای مشاهده اعلام نیاز جذب و بورس در فراخوان جذب هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی کلیک کنید

وی با اشاره به فعال شدن سامانه جذب هیئت علمی به آدرس http://jazb.iau.ir از روز ۱۶ بهمن ماه گفت: داوطلبان پس از رؤیت سامانه و آماده کردن مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام، از روز چهارشنبه ۲۰ بهمن می توانند درخواست خود را در یکی از واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی که در سامانه تقاضای استخدام هیئت علمی اعلام شده، ثبت کنند. سامانه مذکور تا ۲۰ اسفند برای ثبت نام باز خواهد ماند.

دکتر حسین زاده لطفی با بیان این فراخوان به مدت یک ماه از تاریخ شروع ثبت نام فعال است، افزود: بدیهی است دانشگاه آزاد اسلامی پس از بررسی پرونده های دریافتی از متقاضیان استخدام اعضای هیئت علمی تمام وقت و بررسی در کارگروه های علمی و عمومی و در نهایت طرح در هیئت اجرایی جذب هیئت علمی استان ها در خصوص استخدام آنها تصمیم گیری می کند.

معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی ادامه داد: با توجه به تقاضای واحدها برای جذب هیئت علمی، در فاز اول نزدیک به ۳۵۰۰ نفر جذب خواهند شد.

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

‫۲ دیدگاه ها

 1. سلام خانم زنده دل، خوب هستید؟
  ببخشید ی سوال داشتم معلوم نیس کدوم رشته ها رو میگیرین؟
  و اینکه مدارکی که گفتن رو اول باید به دبیرخانه برد وبعدش در سایت ثبت نام کرد؟

  1. سلام

   برای ملاحظه رشته های مورد نیاز، لینکی که در مطلب گذاشته شده رو ملاحظه کنید.

   پس فردا ثبت نام آغاز میشه، جزییات بیشتر در مورد شیوه ثبت نام حتماً اعلام خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا