اضافه‌شدن امتیاز «تاهل» و «فرزند داشتن» در آزمون استخدامی سال ۱۴۰۰ قوه قضاییه

پایگاه خبری اختبار- مرکز آزمون جهاد دانشگاهی با صدور اطلاعیه ای از امکان ویرایش اطلاعات داوطلبان آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضاییه برای ثبت اطلاعات مربوط به تاهل و فرزندداشتن داوطلبان خبر داد.

بر این اساس، این دو عامل باعث افزایش امتیاز کتبی داوطلبان می‌شود و مهلت ثبت اطلاعات مربوطه تا پایان یکشنبه ۲۶ تیر است.

متن کامل اطلاعیه جهاد دانشگاهی را در ادامه بخوانید:

به استناد بند ب ماده ۱۵ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت مصوب ۲۷ مهرماه ۱۴۰۰ ،جهت اطلاع از شرایط داوطلبان متناسب با این قانون، در پروفایل داوطلبان بخشی به نام اطلاعیه شماره ۴  تعبیه گردیده است تا داوطلبان نسبت به ویرایش اطلاعات مورد نیاز اقدام نمایند.

داوطلبان گرامی،قبل از انجام ویرایش، نکات زیر را مدنظر قرار دهند:

۱. اطلاعات مورد نیاز مربوط به شرایط داوطلب در زمان برگزاری آزمون (۲۰اسفند۱۴۰۰) بوده و اطلاعات خود اظهاری داوطلبان باید بر اساس تاریخ مذکور ثبت گردد. بنابراین لازم است داوطلبان با لحاظ نمودن این مورد اقدام به تکمیل اطلاعات نمایند.

۲. زمان تکمیل اطلاعات صرفاً تاپایان روزیکشنبه ۲۶ تیرماه ۱۴۰۱ خواهد بود. لذا عدم مراجعه داوطلبان در محدوده زمانی،به منزله انصراف از انجام این ویرایش و عدم تمایل نسبت به استفاده از امتیازات متعلقه تلقی خواهد شد.

۳. طبق قانون، به ازای تأهل دو درصد (۲%) و هر فرزند نیز دو درصد (۲%) مجموعاً حداکثر تا ده درصد (۱۰%) به امتیاز کتبی هر داوطلب اضافه خواهد شد. بدیهی است تاثیر امتیاز متعلقه در نمره آزمون کتبی برای تمام داوطلبان دارای شرایط لحاظ خواهد شد.

۴. نتیجه این تغییرات ،باعث حذف هیچیکاز داوطلبانیً که قبلا به عنوان پذیرفته شده به مرحله بررسی مدارک و مصاحبه تخصصی راه یافته اند، نخواهد شد

بیشتر بخوانید:

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

‫۲۳ دیدگاه ها

  1. با این قانون جلوی روزنه امید مجرد های بیکار می گیرید، همه مجردها به خاک سیاه می نشانید، ما نه پارتی داشتیم که به ما کار بدهد و نه کسی که بتواند سابقه بسازد که ما استخدام شویم. مجردها دلسرد می کنید که یا مهاجرت اجباری کنند یا وارد قشر آسیب زا شوند فساد افزایش دهند، در نهایت جمعیت کشور کاهش پیدا می کند. کسی که این قانون آورده خیر از زندگیش نبیند. این دنیا خاکی هست خدا را در نظر بگیرید.

  2. من واقعا ناراحتم. الان باید در پودمان های فرهنگیان شرکت می‌کردم نه اینکه غصه بخورم. من نمره خوب داشتم مصاحبه خوب، رزومه خوب، دانشجوی سال
    اخر دکتری ام، اما چون نه بومی ام نه متاهل، به حکم مجرد بودن و ساکن مرکز استان بودن استخدام نشدم. بی انصاف‌ها یکسال زحمت کشیدم برای آزمون. از درس و تحصیل و زمانی که باید به دانشکاه اختصاص می‌دادم زدم و درس خواندم ولی اخرش،چه شد… مردود به حکم رقابت با تمام متاهل ها
    وجدانا یک آمار از قبولی هایی نهایی بگیرید ببینید چه بلایی سر مجردها آوردید! اکثر قبولی ها متاهلند والسلام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا