اطلاعیه درباره رفع نقص مدارک قبول‌شدگان آزمون وکالت ۹۵ کانون وکلای مرکز

 ظرفیت شهرهای حوزه کانون مرکز پس از رفع نقص مدارک قبول‌شدگان اعلام  می‌شود

پایگاه خبری اختبار- کانون وکلای دادگستری مرکز با انتشار اطلاعیه ای، اعلام ظرفیت محل‌های اشتغال حوزۀ این کانون برای آزمون وکالت ۹۵ منوط به رفع نقص مدارک قبول‌شدگان اعلام کرد.

متن کامل این اطلاعیه به شرح زیر است:

پیرو اطلاعیه مورخ ۲۳/۱۱/۹۵ به آگاهی قبول‌شدگان آزمون ورودی سال ۱۳۹۵ کانون وکلای دادگستری مرکز می‌رساند در روند ثبت نام اینترنتی و اسکن مدارک از سوی برخی از قبول شدگان نواقصی وجود دارد (از قبیل اسکن ناخوانا یا عدم اسکن مدارک و…) که موارد نقص از طریق پیامک به این دسته از قبول‌شدگان اطلاع داده شد، لذا بدین وسیله نیز به این دسته از قبول‌شدگان اعلام می‌گردد هرچه سریعتر نسبت به رفع نقص موارد اعلامی اقدام نمایند.

پس از رفع نقص مدارک از سوی این تعداد از قبول‌شدگان، ظرفیت محل‌های اشتغال حوزه کانون مرکز و نحوه انتخاب شهر محل اشتغال از طریق سایت کانون، کانال تلگرام و ارسال پیام کوتاه قبل از پایان اسفند ماه اطلاع‌رسانی خواهد شد.

شایان ذکر است که این کانون پیش تر اعلام کرده بود ظرفیت شهرهای حوزه کانون مرکز و نحوه انتخاب شهر محل اشتغال حداکثر تا تاریخ ۱۱ اسفند ۱۳۹۵ اعلام و از طریق سایت کانون کانال تلگرام کانون و ارسال پیام کوتاه به قبول شده ها اطلاع رسانی خواهد شد.

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

‫۲ دیدگاه ها

  1. در خصوص جذب ایثارگران نیز در کانون های وکلا چرا سهمیه کمتر لحاظ می شود ؟ امیدواریم به نسبت بزرگی و کوچکی شهرها تعداد جذب ایثارگران بیشتر گردد البته لازم به ذکر است که از ایثارگران نیز کمتر کسانی وجود دارند که در آزمون ورودی وکلا شرکت می کنند بهتر است حتی در صورت کم آوردن امتیاز با اخذ تعهد مبنی بر ارتقای سطح علمی جذب نمود . متشکر

  2. واقعا که. چه شده که مهلت ثبت نام یک هفته بود مهلت اصلاح بیشتر از دو هفته است. اصلا اصلاح ثبت نام برخی چه ربطی به دیگران دارد؟ این برنامه ریزی شاهکار است واقعا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا