افزایش ظرفیت و تمدید مهلت ثبت نام در آزمون جذب مترجم رسمی قوه قضاییه ۱۴۰۱

پایگاه خبری اختبار- مهلت ثبت نام در آزمون جذب مترجم رسمی قوه قضاییه ۱۴۰۱ که تا ۳۱ خرداد تعیین شده بود، تا روز جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱ تمدید شد.

سازمان سنجش آموزش کشور با انتشار اطلاعیه ای از تمدید مهلت ثبت نام در آزمون جذب مترجم رسمی قوه قضاییه ۱۴۰۱ تا روز جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱ خبر داد، در این اطلاعیه همچنین از افزایش ظرفیت جذب در استان های کشور به جز استان تهران نسبت به ظرفیت های اعلام شده در آگهی ثبت نام اولیه خبر داده شده است.

بر اساس جدولی که در آگهی ثبت نام اولیه منتشر شده بود مجموع ظرفیت جذب مترجم رسمی در استان های سراسر کشور به جز استان تهران مجموعا ۳۶۶ نفر بود که در جدول اصلاحی فعلی به ۳۹۰ نفر افزایش پیدا کرده است.

افزایش ظرفیت آزمون جذب مترجم رسمی قوه قضاییه ۱۴۰۱

اطلاعیه‌ اصلاحات و تمدید مهلت ثبت نام آزمون جذب مترجم رسمی قوه قضائیه سال ۱۴۰۱

۱۴۰۱/۰۴/۰۱

پیرو انتشار اطلاعیه ثبت‌نام آزمون جذب مترجم رسمی قوه قضائیه سال ۱۴۰۱ در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ و با توجه به اعلام مدیریت نظارت بر وکلا، مشاوران، کارشناسان و مترجمان رسمی قوه قضاییه، مبنی بر اصلاحات جدول شماره (۱) مندرج در ذیل این اطلاعیه، به اطلاع می رساند به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که در مهلت مقرر ( از تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ تا تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ ) برای ثبت نام اقدام ننموده‌اند، ترتیبی اتخاذ گردیده است که بتوانند تا روز جمعه مورخ ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ نسبت به ثبت‌نام در آزمون فوق اقدام نمایند. لذا متقاضیان، ضرورت دارد در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق اطلاعیه ثبت‌نام و مندرجات این اطلاعیه، به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و برای ثبت نام اقدام نمایند.

همچنین با توجه به اصلاحات اعلام شده مقررگردید امکان ویرایش اطلاعات برای متقاضیان ایجاد گردد. بنابراین متقاضیانی که قبلاً ثبت نام خود را تکمیل و کد رهگیری دریافت کرده اند در صورت تمایل می توانند تا تاریخ فوق، نسبت به مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام نمایند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

‫۲ دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا