تصمیم گیری هیات مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز در مورد تکمیل ظرفیت آزمون وکالت ۹۳

تصمیم گیری هیات مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز در مورد تکمیل ظرفیت آزمون وکالت ۹۳

طبق مصوبه هیات مدیره کانون وکلای مرکز چنان چه پذیرفته شدگان غایب تا پایان تیرماه ۱۳۹۴ برای ثبت نام مراجعه نکنند به ترتیب رتبه از پذیرفته شدگان بعدی ثبت نام خواهد شد

بر اساس اطلاعات اعلام شده کانون وکلای دادگستری مرکز در حال حاضر جمعا ۸۲ ظرفیت خالی دارد

به گزارش پایگاه خبری اختبار بنا بر اعلام کانون وکلای دادگستری مرکز در هشتاد و هفتمین جلسه هیات مدیره این کانون تصویب شد در صورت عدم مراجعه پذیرفته شدگان آزمون وکالت ۹۳ تا پایان تیرماه ۱۳۹۴ از رتبه های بعدی به عنوان جایگزین قبول خواهند شد.

هشتاد و هفتمین جلسه هیات مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز در تاریخ اول اردیبهشت ۱۳۹۴ با حضور آقایان نجفی توانا، محمدنبی، جندقی، مالکی، دیوسالار، سمامی، کامیار، حامدتوسلی، احمدی لاکلایه، سردارزاده، علیزاده طباطبایی، مصباح، امینی، ضرابی و شهبازی نیا تشکیل شد.

در این جلسه تقاضایی با سه امضا از سوی آقای نجفی توانا رییس هیات مدیره کانون وکلای مرکز اعلام وصول گردید که طی آن اعلام گردیده بود از مجموع ۱۰۰۰ نفر پذیرفته شدۀ آزمون وکالت ۹۳ در کانون وکلای مرکز ۲۲ نفر برای ثبت نام مراجعه نکرده اند و ۲ نفر واجد شرایط نبوده اند و ۲ نفر هم انصراف داده اند، همچنین ۵۶ نفر از قبول شدگان نیز از کارآموزان سابق بوده اند، با این حساب کانون وکلای مرکز در حال حاضر ۸۲ نفر ظرفیت خالی دارد که باید برای آن تعیین تکلیف بشود.

نهایتاً پس از بحث در این مورد رأی گیری شد و به اتفاق آراء جایگزینی رتبه های بعدی به ترتیب رتبه در مورد سهمیه آزاد و در مورد سهمیه ایثارگران با رعایت حداقل معدل ۷ به تصویب رسید، همچنین اعطای مهلت تا پایان تیرماه از طریق نشر آگهی با ۷ رأی موافق تصویب شد.

اطلاعیه اعطای مهلت تا پایان تیرماه ۱۳۹۴ به آن دسته از پذیرفته شدگان آزمون وکالت ۹۳ کانون وکلای دادگستری مرکز که تا کنون برای ثبت نام مراجعه نکرده اند، در تاریخ ۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ در سایت کانون وکلای دادگستری مرکز منتشر شده است.

با این حساب حتی در صورت مراجعه همۀ ۲۲ پذیرفته شدۀ غایب تا پایان مهلت در نظر گرفته شده، باز هم هنوز ۶۰ ظرفیت خالی باقی خواهد ماند.

نمایش بیشتر
دوره DBA-MBA حقوقی مدرک دانشگاه تهران موسسه دکتر بهنیایی

نوشته های مشابه

‫۴ دیدگاه ها

  1. سلام نتیجه جلسه کانون مرکز در خصوص تکمیل ظرفیت رو چرا اعلام نمی کنید؟ اینکه میگن انسال فقط ۳۵ نفر تو تکمیل ظرفیت میگیرن صحت داره؟

    1. در تماسی که با کانون مرکز داشتیم، گفته شد شهریورماه نتیجه تکمیل ظرفیت اعلام خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا