تعویق آزمون داوری و میانجیگری قوه قضاییه و استخدام شورای حل اختلاف

پایگاه خبری اختبار- مرکز آزمون جهاد دانشگاهی از تعویق زمان برگزاری دو آزمون میانجیگری و داوری قوه قضاییه و جذب نیروهای‌ افتخاری در شورای حل اختلاف خبر داد.

به گزارش اختبار، زمان برگزاری دو آزمون میانجیگری و داوری قوه قضاییه و جذب نیروهای‌ افتخاری در شورای حل اختلاف که قبلا ۲۶ آذر تعیین شده بود، به اول بهمن موکول شد.

بیشتر بخوانید:

امکان ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی، از جمله استان محل آزمون،‌ از اول تا هفتم دی‌ماه در سایت جهاد دانشگاهی فراهم می‌شود.

متن اطلاعیه به شرح زیر است:

تعویق زمان برگزاری آزمون مرکز توسعه حل اختلاف جذب همکاری داوری و میانجیگری و جذب نیروهای افتخاری شورای حل اختلاف

بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان آزمونهای جذب همکاری داوری و میانجی گری و جذب نیروهای افتخاری شورای حل اختلاف می رساند، با توجه به درخواست تعداد زیادی از داوطلبان آزمونهای فوق الذکر، مبنی بر تعویق زمان برگزاری آزمون و به منظور ایجاد شرایط بهینه برای مطالعه بیشتر داوطلبان، به استناد مصوبه کمیسیون مشورتی مرکز توسعه حل اختلاف و ابلاغ به مرکز آزمون جهاد دانشگاهی، زمان برگزاری آزمون از تاریخ ٢۶ آذرماه به اول بهمن ماه ١۴٠٠ تغییر یافته است.

بدیهی است امکان ویرایش اطلاعات ثبت نامی داوطلبان از جمله ویرایش «استان محل برگزاری آزمون» از تاریخ اول تا هفتم دیماه ١۴٠٠، از طریق سایت اینترنتی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به آدرس www.hrtc.ir فراهم میباشد.

لازم به ذکر است کلیه فرآیندهای مربوط به آزمون انحصاراً از طریق سایت اینترنتی www.hrtc.ir انجام میشود و به مراجعات حضوری و تلفنی پاسخ داده نخواهد شد.

مرکز آزمون جهاد دانشگاهی
۱۵ آذرماه ١۴٠٠

 

 

اطلاعیه تعویق زمان برگزاری آزمون مرکز توسعه حل اختلاف جذب همکاری داوری و میانجیگری و جذب نیروهای افتخاری شورای حل اختلاف
اطلاعیه تعویق زمان برگزاری آزمون مرکز توسعه حل اختلاف جذب همکاری داوری و میانجیگری و جذب نیروهای افتخاری شورای حل اختلاف
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

‫۵ دیدگاه ها

  1. سلام. کاش تاریخ برگزاری آزمون بازم به تعویق می افتاد، امروز ۳۰ دیماه خیلی تلاش کردم که خودمو از شهرستان به مرکز استان برسونم تا بتونم در آزمون فردا صبح شرکت کنم. اما به دلیل شرایط نامساعد جَوی و بارش سنگین برف ،مسیر تردد مسدود شده بود و متاسفانه مقدور نشد…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا