تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان ۷۰ درصد و بالاتر

پایگاه خبری اختبار- با توجه به انتشار اصلاحات و اضافات دفترچه راهنما آزمون، ثبت‌نام دومین آزمون استخدامی فرزندان شهدا و جانبازان تا پایان فروردین‌ماه ۱۴۰۳ تمدید شد.

به گزارش اختبار، پیرو انتشار دفترچه راهنمای دومین آزمون استخدامی فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان ۷۰ درصد و بالاتر، بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان شرکت در امتحان مذکور می رساند، با توجه به اعلام دستگاه های اجرایی، اصلاحات و اضافات ذیل در دفترچه راهنمای آزمون صورت گرفته است.

کلیه داوطلبان می توانند در مهلت باقیمانده تا پایان مدت ثبت نام، پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام و همچنین مندرجات این اصلاحیه و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز، به سامانه ثبت نام این آزمون به نشانی hrtc.ir مراجعه و نسبت به ثبت نام در امتحان مذکور اقدام نمایند و یا اگر قبلا ثبت نام کرده اند، ضمن مراجعه به پروفایل خود، در صورت تمایل نسبت به ویرایش آن اقدام نمایند.

جهت دانلود اصلاحات و اضافات دفترچه راهنمای ثبت نام دومین آزمون استخدامی فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان ۷۰ درصد و بالاتر کلیک کنید

زمان برگزاری آزمون استخدامی فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان ۷۰ درصد و بالاتر

کارت شرکت در آزمون، از روز دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به آدرسhrtc.ir قرار خواهد گرفت.

آزمون در روز پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ در مراکز استانها برگزار خواهد شد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا