جزییات دریافت کارت شرکت در آزمون کارشناسی‌ارشد فراگیر پیام‌نور ۹۷

کارت شرکت در آزمون سه‌شنبه منتشر می‌شود

پایگاه خبری اختبار- سازمان سنجش آموزش کشور اطلاعیه تاریخ، نحوه پرینت کارت و برگزاری آزمون دوره‌های فراگیر کارشناسی‌ارشد دانشگاه پیام نور بهمن ماه سال ۱۳۹۷- نوبت نوزدهم را منتشر کرد.

متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

ضمن آرزوی موفقیت برای داوطلبانی که در آزمون دوره‌های فراگیر مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور بهمن ماه سال ۱۳۹۷ – نوبت نوزدهم ثبت‌نام نموده‌اند، نظر داوطلبان گرامی را به موارد ذیل در رابطه با توزیع کارت و برگزاری آزمون معطوف می دارد:

الف‌ – نحوه‌ و زمان پرینت کارت شرکت در آزمون 

 کارت‌ شرکت در‌ آزمون‌ کلیه‌ داوطلبان‌ از روز سه‌ شنبه مورخ ۹۷/۰۹/۲۰ برای مشاهده و پرینت بر روی پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت. لذا کلیه‌ داوطلبان‌ متقاضی شرکت‌ در آزمون‌، برای شرکت در جلسه امتحان باید در تاریخ تعیین شده به شرح فوق به پایگاه اطلاع رسانی مذکور مراجعه و با وارد نمودن اطلاعات شناسنامه‌ای (نام، نام‌خانوادگی، شماره ملی، سال تولد و …) و یا اطلاعات ثبت‌نامی (شماره پرونده و کد رهگیری و …) از کارت شرکت در آزمون خود یک نسخه پرینت تهیه و براساس آدرس و زمان تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند. بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است. 

ب‌ – درخصوص مندرجات کارت شرکت در آزمون چنانچه مغایرتی مشاهده شد، داوطلبان لازم است به شرح زیر اقدام نمایند:

۱ـ با توجه به اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون، چنانچه داوطلبان مغایرتی در اطلاعات مندرج در بندهای ۱، ۲، ۴، ۵، ۶، ۹، ۱۰، ۱۱، ۱۲و ۱۵ (شامل نام خانوادگی، نام، سال تولد، شماره شناسنامه، کد ملی، مؤسسه فارغ‌التحصیلی، تاریخ فارغ‌التحصیلی، معدل مقطع کارشناسی، معدل مقطع کاردانی «مربوط به دانشجویان یا فارغ‌التحصیلان مقطع کارشناسی ناپیوسته» و کدرشته‌ محلهای انتخابی براساس اولویت علاقه داوطلب) کارت شرکت در آزمون مشاهده نمودند، لازم است برای اصلاح مورد یا موارد مذکور حداکثر تا تاریخ ۹۷/۰۹/۲۳ منحصراً به پایگاه اطلاع رسانی این سازمان مراجعه و با ورود به قسمت ویرایش اطلاعات نسبت به اصلاح موارد اقدام نمایند و در صورتیکه نسبت به بندهای ۳ و ۸ (جنس و معلولیت) تفاوتی مشاهده نمودند ضروری است مطابق ساعت و تاریخ اعلام شده در بند «ج» به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه‌ی رفع نقص حوزه مربوطه (به شرح جدول شماره ۲) مراجعه نمایند. 

۲ـ چنانچه عکس الصاقی به کارت ورودی داوطلب با چهره وی مغایرت داشته باشد لازم است شخص داوطلب همراه با دو قطعه عکس و کارت ملی یا شناسنامه عکسدار برای اصلاح کارت، مطابق ساعت و تاریخ اعلام شده در بند «ج» به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه‌ی رفع نقص حوزه مربوطه مراجعه نمایند. در غیر این صورت فرد به عنوان متخلف تلقی و برابر مقررات با وی رفتار خواهد شد. 

ضمناً سایر اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون هر داوطلب بر اساس اطلاعات مندرج در تقاضانامه ثبت‌نام که توسط خود داوطلب تکمیل گردیده، در نظر گرفته شده است. 

تذکر: 

۱- چنانچه مغایرتی در اطلاعات مندرج در سهمیه ثبت نامی (بند ۷) کارت شرکت در آزمون شما وجود دارد (برای داوطلبان متقاضی استفاده از سهمیه رزمندگان، سپاه پاسداران (سازمان بسیج مستضعفین)، وزارت جهاد کشاورزی، بنیاد شهید و امور ایثارگران و ستاد کل نیروی مسلح) جهت اعلام مغایرت حداکثر تا تاریخ ۹۷/۰۹/۲۳ منحصراً به سایت اینترنتی سازمان سنجش (قسمت ویرایش اطلاعات) مراجعه و با توجه به توضیحات مندرج در سایت نسبت به اصلاح موارد اقدام نمایند. 

۲- چنانچه کارت شرکت در آزمون داوطلب فاقد عکس می باشد و یا چنانچه عکس روی کارت وی دارای اشکالاتی از جمله، فاقد مهر، واضح نبودن عکس و یا اشتباه عکس می باشد ضروری است ضمن همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون، ۲ قطعه عکس ۴ ×3 و کارت ملی یا شناسنامه عکسدار مطابق ساعت و تاریخ اعلام شده در بند «ج» به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه‌ی رفع نقص حوزه مربوطه مراجعه کرده و موضوع را پیگیری نموده تا مشکل برطرف گردد.درغیر اینصورت فرد به عنوان متخلف تلقی و برابر مقررات باوی رفتار خواهدشد.

۳- داوطلبان برای آگاهی بیشتر از ضوابط آزمون، برگ راهنمای شرکت در آزمون را که بر روی سایت قرار دارد پرینت نموده و نسبت به مطالعه دقیق آن اقدام نمایند. 

ج – آدرس و محل‌ رفع نقص کارت شرکت در آزمون 

نماینده سازمان سنجش در روز پنجشنبه مورخ ۹۷/۰۹/۲۲ صبح از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۲:۰۰ و بعدازظهر از ساعت ۱۴:۰۰ الی ۱۷:۰۰ در باجه‌ی رفع نقص حوزه مربوطه مستقر خواهد شد. برای اطلاع آن دسته از داوطلبانی که براساس توضیحات بند «ب» ملزم به مراجعه به نماینده رفع نقص کارت سازمان می گردند، آدرس و محل تشکیل باجه رفع نقص کارت شرکت در ‌آزمون به شرح جدول شماره ۲ می‌باشد.

د‍ ـ تذکرهای‌ مهم‌ 

۱- در زمان حضور در جلسه آزمون، همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون‌، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار الزامی است.

۲- فرآیند برگزاری آزمون از ساعت‌ 8:30 (هشت و سی دقیقه‌) صبح روز جمعه ۹۷/۰۹/۲۳ آغاز می‌گردد.

۳- در ورودی ِحوزه های امتحانی رأس‌ ساعت‌ 8:00 (هشت صبح) بسته خواهد شد لذا داوطلبان لازم است قبل از بسته شدن درهای ورود به جلسه آزمون در حوزه امتحانی حاضر باشند. 

۴- هر داوطلب برای حضور در جلسه آزمون باید علاوه بر پرینت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار، چند مداد سیاه نرم پررنگ، مدادتراش، مداد پاکن و یک سنجاق و یا سوزن به همراه داشته باشد.

۵- داوطلبان باید از آوردن وسایل اضافی از جمله کیف دستی، ساک دستی، پیجر، تلفن همراه، دستبند هوشمند، ساعت هوشمند، انگشتر هوشمند، جزوه، کتاب، ماشین‌حساب، هرگونه نُت و یادداشت و نظایر آن و همچنین وسایل شخصی به جلسه آزمون اکیداً خودداری نمایند. بدیهی است که به همراه داشتن هر کدام از وسایل مندرج در این بند به عنوان تقلب و تخلف تلقی و با داوطلبان ذیربط براساس قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در آزمونهای سراسری که بخشی از آن در بند «ه‍» آمده است، رفتار خواهد شد.

۶- با توجه به اینکه سازمان سنجش آموزش کشور در جهت بهبود و ارتقاء کیفی حوزه‌های برگزاری آزمون، نیاز به نظرات شما به عنوان معتبرترین منبع اخذ داده و اطلاعات برای ارزیابی حوزه ها دارد، خواهشمند است نسبت به تکمیل نمودن پرسشنامه ارزیابی حوزه امتحانی خود در آزمون ورودی دوره‌های فراگیر مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور سال ۱۳۹۷ از تاریخ ۹۷/۰۹/۲۳ لغایت ۹۷/۰۹/۳۰ بصورت اینترنتی از طریق سایت این سازمان اقدام نمائید.

ه‍ – قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در آزمونهای سراسری

ماده ۵- تخلفات و جرایم در این قانون مشتمل بر موارد زیر است:

الف- ارتکاب هرگونه عملی که موجب بی‌نظمی در برگزاری آزمون گردد یا همراه داشتن هرگونه وسیله غیرمجاز از قبیل وسایل ارتباط الکترونیکی و دستگاه های حافظه‌دار.

ب- ارتکاب هرگونه عمل خلاف مقررات که آزمون داوطلب را از نظر علمی خدشه دار سازد از قبیل:

۱- ارائه مدرک یا گواهی مجعول یا تصویر گواهی مجعول برای شرکت در آزمون.

۲- تبانی با داوطلبان یا افراد خارج از حوزه امتحانی یا دست‌اندرکاران آزمون از قبیل عوامل اجرایی و طراحان سئوال برای تخلف در آزمون.

۳- ثبت‌نام در آزمون با هویت مجعول یا شرکت در جلسه آزمون به جای داوطلب اصلی.

ج- استفاده از هرگونه وسیله غیرمجاز از قبیل وسایل ارتباط الکترونیکی و دستگاه های حافظه‌دار.

د- کمک به داوطلب خارج از ضوابط برگزاری آزمون برای پاسخ به سئوالات.

ه‍- دسترسی غیرمجاز به اطلاعات مربوط به داوطلبان یا استفاده غیر مجاز از آنها.

و- هرگونه تغییر غیرمجاز سئوالات، اوراق و پاسخنامه‌های داوطلبان یا سایر مدارک و دفاتر مربوط به آزمون.

ز- افشای سئوالات آزمون یا تلاش در جهت دستیابی و افشای آن یا شرکت یا معاونت در این امر قبل یا حین برگزاری آزمون به هر نحو.

ح- خرید یا فروش سئوالات آزمون یا پاسخ آنها یا شرکت یا معاونت در این امر قبل یا حین برگزاری آزمون اعم از اینکه سئوالات یا پاسخ آنها واقعی یا غیرواقعی باشد.

ماده ۶- هیأت‌های رسیدگی به تخلفات، صلاحیت صدور حکم به مجازات های زیر را درباره متخلفان دارند:

الف- در مورد مشمولان بند (الف) ماده (۵): اخطار کتبی با درج در پرونده داوطلب و اعلام به مراجع ذی ربط یا محرومیت از گزینش در آزمون همان سال.

ب- در مورد مشمولان بند (ب) یا بند (ج) ماده (۵): محرومیت از گزینش علمی در آزمون همان سال و ابطال قبولی داوطلب در همان سال و محرومیت از شرکت در آزمون از یک تا ده سال بعد.

تبصره- آرای هیأت‌های بدوی جز در مورد مشمولان بند (الف) ماده (۶) این قانون قابل تجدید نظر خواهی در هیأت تجدید نظر رسیدگی به تخلفات در آزمون‌ها می‌باشد.

ماده ۷- در مورد مشمولان بندهای (د)، (هـ)، (و) (ز) و (ح) ماده (۵) هیأت‌های رسیدگی متهم را برای رسیدگی و اعمال جزای نقدی از ده میلیون (۱۰.۰۰۰.۰۰۰) ریا ل تا یک میلیارد (۱.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰) ریال یا حبس از یک تا پنج سال یا هر دو مجازات به محاکم دادگستری معرفی می‌نمایند.

ماده ۸ – ارتکاب هر یک از اعمال موضوع ماده (۵) چنانچه در قالب عضویت در یک گروه یا شبکه باشد، موجب تشدید مجازات می‌شود و تشکیل دهنده و سرکرده گروه یا شبکه به حداکثر مجازات محکوم می‌گردد. مجازات هر یک از اعضاء که در ارتکاب تخلفات و جرایم فوق دخالتی نداشته باشند حسب مورد حداقل مجازات ذکر شده برای مرتکب می‌باشد.

ماده ۹- رسیدگی در هیأت‌های رسیدگی به تخلفات در آزمون‌ها مانع از رسیدگی برابر سایر قوانین جزایی یا رسیدگی در هیأت‌های رسیدگی به تخلفات اداری یا هیأت‌های انتظامی اعضای هیأت علمی یا کمیته‌های انضباطی دانشجویان نیست و مرتکب علاوه بر مجازات مندرج در مواد (۶) و (۷) این قانون به مجازات مقرر در سایر قوانین و مقررات محکوم می‌گردد.

ماده ۱۰- در صورت محکومیت قطعی فردی به یکی از مجازات های مندرج در این قانون، به استثنای مجازات مندرج در بند (الف) ماده (۶)، هیات رسیدگی به تخلفات در آزمون‌ها، قبولی وی در آزمون را ابطال می‌نماید. در این صورت مؤسسه آموزشی مربوط از صدور و اعطای هرگونه گواهی یا مدرک به وی خودداری خواهد نمود، و چنانچه گواهی فارغ‌التحصیلی به وی اعطاء شده باشد وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی یا وزارت آموزش و پرورش یا دانشگاه آزاد اسلامی ملزم به ابطال آن گواهی هستند.

ماده ۱۱- چنانچه با بررسی‌های فنی و علمی، بین نمرات و رتبه اکتسابی داوطلبی و سوابق تحصیلی وی مغایرت های غیرمتعارف مشهود و اساسی از قبیل عدم تطابق معدل دیپلم و دوره پیش‌دانشگاهی با رتبه و نمره اکتسابی در آزمون وجود داشته باشد، با تأیید هیأت‌های بدوی رسیدگی به تخلفات در آزمون‌ها از داوطلب در یک یا چند درس عمومی و اختصاصی امتحان مجدد به عمل می‌آید. تعیین وضعیت نهایی آزمون این داوطلب، بر اساس نتایج حاصل از امتحان مجدد بر عهده هیأت بدوی است.

ماده ۱۲- هر مؤسسه یا آموزشگاه علمی و آموزشی که برای افزایش آمادگی داوطلبان شرکت در آزمون‌های مورد بحث این قانون فعالیت می‌کند، چنانچه در تخلفات ماده (۵) مشارکت داشته باشد، مجوز تأسیس آن لغو می‌شود و مدیران مسؤول آنها، علاوه بر محرومیت دائمی از تأسیس و اداره این گونه مراکز، به مجازات‌های پیش‌بینی شده در این قانون و سایر قوانین محکوم می‌شوند، و چنانچه مؤسسه یا آموزشگاه فاقد مجوز باشد، مجازات مدیران مسؤول آنها حداکثر مجازات مندرج در ماده (۶) است.

تبصره- در مورد آموزشگاه هایی که فاقد مجوز باشند علاوه بر اقدام مراجع قانونی ذی ربط مدعی‌العلوم نیز می‌تواند رأساً نسبت به اعلام جرم و پیگیری تخلفات آنان اقدام نماید.

در خاتمه اضافه می‌نماید که داوطلبان درصورت لزوم می‌توانند سئوال یا سئوالات خود را در این خصوص از این تاریخ لغایت پایان روز پنج-شنبه ۹۷/۰۹/۲۲ همه روزه بغیر از ایام تعطیل و در وقت اداری با بخش پاسخگویی اینترنتی این سازمان و یا شماره ‌تلفنهای‌ 42163-021 در میان بگذارند. 

جدول شماره ۱، شهرستان محل برگزاری آزمون و رفع نقص احتمالی کارت شرکت در آزمون ورودی دوره‌های فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور بهمن ماه سال ۱۳۹۷ – نوبت نوزدهم

 

نام استان

شهرستان محل رفع نقص کارت و برگزاری آزمون

شهرستان محل اقامت داوطلبان براساس تقاضانامه ثبت نام

آذربایجان شرقی(۱۰)

تبریز(۱۰۱۲)

آذرشهر(۱۰۰۱)،اسکو(۱۰۰۵)، اهر(۱۰۰۶)، بستان آباد(۱۰۰۹)، بناب(۱۰۱۰)، تبریز(۱۰۱۲)، جلفا (۱۰۱۴)، سراب (۱۰۱۷)، شبستر (۱۰۲۱)، عجب شیر(۱۰۲۳)، خداآفرین(۱۰۲۵)،کلیبر(۱۰۲۶)،مراغه(۱۰۲۸)، مرند(۱۰۲۹)، ملکان(۱۰۳۲)، ورزقان (۱۰۳۸)، هریس (۱۰۴۰)

میانه (۱۰۳۶)

چاراویماق(۱۰۱۶)، میانه (۱۰۳۶)، هشترود (۱۰۴۱)

آذربایجان غربی (۱۱)

ارومیه (۱۱۰۴)

ارومیه(۱۱۰۴)، اشنویه (۱۱۰۶)

میآندوآب (۱۱۳۸)

بوکان(۱۱۰۹)، تکاب (۱۱۱۵)، شاهین دژ(۱۱۲۹) ، میاندوآب(۱۱۳۸)

خوی (۱۱۲۳)

پلدشت(۱۱۱۱)، چالدران (۱۱۱۷)، چایپاره (۱۱۱۹)، خوی(۱۱۲۳)، سلماس(۱۱۲۷)، شوط(۱۱۳۱)، ماکو (۱۱۳۳)

مهاباد(۱۱۳۵)

مهاباد(۱۱۳۵)، سردشت(۱۱۲۴)، نقده(۱۱۴۰) ، پیرانشهر(۱۱۱۳)

اردبیل (۱۲)

اردبیل (۱۲۰۲)

اردبیل(۱۲۰۲)، خلخال (۱۲۱۱)، سرعین (۱۲۰۱)، کوثر(۱۲۱۳)، مشکین شهر (۱۲۱۹)، نمین(۱۲۲۲)، نیر (۱۲۲۵)

پارس آباد(۱۲۰۸)

بیله سوار (۱۲۰۵)، پارس آباد(۱۲۰۸)، گرمی (۱۲۱۵)

اصفهان (۱۳)

اصفهان (۱۳۱۰)

اصفهان (۱۳۱۰)، خمینی شهر (۱۳۱۷)، فلاورجان (۱۳۲۹)، خور و بیابانک(۱۳۴۰)، نائین (۱۳۴۱)

شاهین شهر (۱۳۲۲)

برخوار(۱۳۱۲)، شاهین شهر و میمه (۱۳۲۲)

شهرضا (۱۳۲۴)

سمیرم(۱۳۲۰)، دهاقان(۱۳۲۱)، شهرضا (۱۳۲۴)

کاشان(۱۳۳۲)

آران و بیدگل (۱۳۰۲)، اردستان (۱۳۰۴)، کاشان (۱۳۳۲)، نطنز(۱۳۴۵)

لنجان (۱۳۳۶)

لنجان (۱۳۳۶)، مبارکه (۱۳۳۸)

تیران و کرون (۱۳۱۴)

بوئین و میآندشت (۱۳۲۵)، تیران و کرون (۱۳۱۴)، چادگان (۱۳۱۶)، خوانسار(۱۳۱۸)، فریدون شهر(۱۳۲۷)، فریدن (۱۳۲۶)، گلپایگان(۱۳۳۴)، نجف آباد(۱۳۴۲)

البرز (۴۰)

ساوجبلاغ (۴۰۰۳)

ساوجبلاغ(۴۰۰۳)، طالقان (۴۰۰۵)، نظر آباد (۴۰۱۰)

کرج (۴۰۰۸)

اشتهارد (۴۰۰۷)، فردیس (۴۰۱۲)، کرج (۴۰۰۸)

ایلام (۱۴)

ایلام (۱۴۰۵)

ایلام (۱۴۰۵)، ایوان (۱۴۰۷)، بدره (۱۴۰۸)، سیروان (۱۴۱۴)، چرداول (۱۴۱۵)، مهران (۱۴۱۸)، ملکشاهی (۱۴۱۹)

دهلران(۱۴۱۲)

آبدانان (۱۴۰۳)، دره شهر(۱۴۱۰)، دهلران (۱۴۱۲)

بوشهر (۱۵)

بوشهر (۱۵۰۲)

بوشهر (۱۵۰۲)، تنگستان (۱۵۰۴)، دشتستان(۱۵۱۱)، دشتی(۱۵۱۴)، دیلم (۱۵۱۸)، گناوه (۱۵۲۲)،

کنگان (۱۵۲۰)

جم (۱۵۰۶)، دیر(۱۵۱۶)، کنگان (۱۵۲۰) عسلویه (۱۵۱۹)

تهران(۱۶)

اسلام شهر(۱۶۰۲)

اسلام شهر (۱۶۰۲)، بهارستان (۱۶۱۰)، رباط کریم(۱۶۱۲)

تهران(۱۶۰۷)

تهران(۱۶۰۷)شمیرانات (۱۶۲۰)

دماوند (۱۶۰۹)

پردیس (۱۶۱۶)، دماوند (۱۶۰۹)، فیروزکوه (۱۶۲۷)

ری(۱۶۱۵)

ری(۱۶۱۵)

شهریار(۱۶۲۴)

شهریار(۱۶۲۴)، قدس (۱۶۲۳)، ملارد(۱۶۲۵)

ورامین(۱۶۳۶)

پاکدشت (۱۶۰۴)، پیشوا (۱۶۳۳)، قرچک (۱۶۳۵)، ورامین(۱۶۳۶)

چهار محال وبختیاری(۱۷)

بروجن(۱۷۰۵)

اردل (۱۷۰۱)، بروجن(۱۷۰۵)، کیار(۱۷۱۳)، لردگان(۱۷۱۷)

شهرکرد(۱۷۰۹)

بن (۱۷۰۶)، سامان (۱۷۰۷)، شهرکرد(۱۷۰۹)، فارسان(۱۷۱۰)، کوهرنگ(۱۷۱۲)

خراسان جنوبی(۱۸)

بیرجند(۱۸۰۲)

خوسف (۱۸۰۱)، بیرجند(۱۸۰۲)، درمیان(۱۸۰۵)، سرایان(۱۸۰۷)، سربیشه(۱۸۰۸)، بشرویه(۱۸۱۰)، فردوس (۱۸۱۱)، زیرکوه (۱۸۱۳)، قائنات (۱۸۱۵)، نهبندان(۱۸۱۸) ، طبس(۱۸۲۵)،

خراسان رضوی(۱۹)

تربت حیدریه(۱۹۲۲)

باخرز (۱۹۰۸)، بردسکن(۱۹۰۵)، تایباد (۱۹۰۹)، تربت حیدریه(۱۹۲۲)، خلیل آباد(۱۹۳۰)، خواف(۱۹۳۴)، رشتخوار(۱۹۴۰)، زاوه (۱۹۲۰)، کاشمر(۱۹۵۳)، مه ولات(۱۹۶۲)، گناباد(۱۹۵۷)، بجستان (۱۹۰۱)

سبزوار(۱۹۴۵)

جغتای(۱۹۲۳)، جوین(۱۹۲۶)، خوشاب ( ۱۹۴۱)، داورزن (۱۹۴۲)، سبزوار(۱۹۴۵)

مشهد(۱۹۶۰)

چناران (۱۹۲۸)، درگز(۱۹۳۷)، سرخس(۱۹۴۷) فریمان (۱۹۴۹)، قوچان(۱۹۵۱)، کلات (۱۹۵۵) مشهد(۱۹۶۰) تربت جام (۱۹۱۶)

نیشابور(۱۹۶۵)

نیشابور(۱۹۶۵)، بینالود(۱۹۰۶)، فیروزه(۱۹۱۲)

خراسان شمالی(۲۰)

بجنورد (۲۰۰۵)

اسفراین (۲۰۰۲)، بجنورد (۲۰۰۵)، جاجرم (۲۰۰۸)، رازوجرگلان (۲۰۰۳)، شیروان (۲۰۱۱)، فاروج (۲۰۱۳)، مانه و سملقان (۲۰۱۶)، گرمه (۲۰۱۷)

خوزستان(۲۱)

آبادان(۲۱۰۲)

آبادان(۲۱۰۲)، بندرماهشهر(۲۱۲۰)، خرمشهر (۲۱۲۵)، شادگان (۲۱۳۵)

اهواز(۲۱۱۲)

آغاجاری(۲۱۲۱)، باوی (۲۱۱۰) اهواز(۲۱۱۲)، کارون (۲۱۶۶)، حمیدیه (۲۱۱۱)، دشت آزادگان (۲۱۳۱)، ، هویزه (۲۱۵۱) ،مسجد سلیمان (۲۱۴۶)

دزفول(۲۱۲۹)

اندیکا (۲۱۰۷)، اندیمشک(۲۱۰۹)، دزفول(۲۱۲۹)، شوش (۲۱۳۸)، شوشتر(۲۱۴۰)، گتوند(۲۱۴۲)، لالی(۲۱۴۴)

بهبهان(۲۱۲۴)

بهبهان(۲۱۲۴) ، امیدیه (۲۱۰۴) هندیجان(۲۱۵۰)

رامهرمز (۲۱۳۴)

ایذه(۲۱۱۵)، باغ ملک (۲۱۱۷)، رامشیر (۲۱۳۲)، رامهرمز (۲۱۳۴)، هفتگل (۲۱۴۸)

زنجان(۲۲)

زنجان(۲۲۱۲)

ایجرود (۲۲۰۴)، زنجان (۲۲۱۲)، سلطانیه (۲۲۰۱)، طارم (۲۲۱۴)، ماه نشان (۲۲۱۶)

ابهر(۲۲۰۲)

ابهر (۲۲۰۲)، خدابنده (۲۲۰۸)، خرمدره (۲۲۰۹)

سمنان(۲۳)

سمنان(۲۳۰۴)

سمنان (۲۳۰۴)، آرادان (۲۳۰۹)، گرمسار(۲۳۱۱)، مهدی شهر(۲۳۱۳)، سرخه (۲۳۰۳)

شاهرود(۲۳۰۷)

دامغان (۲۳۰۲)، شاهرود(۲۳۰۷)، میامی(۲۳۰۸)

 

 

ادامه جدول شماره ۱، شهرستان محل برگزاری آزمون و رفع نقص احتمالی کارت شرکت در آزمون ورودی دوره‌های فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور بهمن ماه سال ۱۳۹۷ – نوبت نوزدهم

 

نام استان

شهرستان محل رفع نقص کارت و برگزاری آزمون

شهرستان محل اقامت داوطلبان براساس تقاضانامه ثبت نام

سیستان و بلوچستان(۲۴)

ایرانشهر(۲۴۰۳)

ایرانشهر (۲۴۰۳)، دلگان (۲۴۱۱)،  سراوان(۲۴۲۵)، سرباز(۲۴۲۹)، سیب سوران(۲۴۳۰)،

فنوج (۲۴۳۷)، مهرستان (۲۴۱۶)

چابهار(۲۴۰۶)

چابهار (۲۴۰۶)، قصرقند (۲۴۳۸)، کنارک(۲۴۳۳)، نیک شهر(۲۴۴۰)

زاهدان(۲۴۱۸)

خاش(۲۴۰۸)، زابل(۲۴۱۴)، زاهدان(۲۴۱۸)، میرجاوه (۲۴۱۹)، زهک(۲۴۲۲)،

نیمروز(۲۴۴۶)، هامون(۲۴۴۸) ، هیرمند(۲۴۳۵)

فارس(۲۵)

شیراز(۲۵۳۶)

آباده(۲۵۰۱)،ارسنجان(۲۵۰۲)،اقلید(۲۵۰۷)،بوانات(۲۵۰۹)،پاسارگاد(۲۵۱۰)،

خرم‌بید(۲۵۱۶) سپیدان(۲۵۲۸)،کوار(۲۵۳۵)، شیراز(۲۵۳۶)، فیروزآباد (۲۵۴۳)،مرودشت (۲۵۶۵)،خرامه(۲۵۸۱)

لارستان (۲۵۵۸)

خنج (۲۵۱۹)، گراش (۲۵۵۷)، لارستان (۲۵۵۸)، لامرد (۲۵۶۱) و مهر (۲۵۷۱)

فسا(۲۵۴۱)

استهبان (۲۵۰۴)، داراب (۲۵۲۲)، سروستان(۲۵۳۱)، نی­ریز(۲۵۷۶)،

فسا(۲۵۴۱)، جهرم(۲۵۱۵)،

زرین دشت (۲۵۲۶)،  قیر و کارزین(۲۵۴۶)

کازرون (۲۵۵۱)

کازرون (۲۵۵۱) فراشبند(۲۵۳۸)، ممسنی (۲۵۶۸) رستم (۲۵۲۴)

قزوین (۲۶)

قزوین(۲۶۱۹)

آبیک (۲۶۰۲)، البرز(۲۶۰۴)، اوج (۲۶۰۶)، بوئین زهرا (۲۶۱۰)، تاکستان (۲۶۱۴)، قزوین(۲۶۱۹)

قم (۲۷)

قم(۲۷۰۴)

قم(۲۷۰۴)

کردستان

سقز(۲۸۱۷)

بانه(۲۸۰۲)، سقز(۲۸۱۷)

سنندج(۲۸۱۹)

بیجار(۲۸۰۷)،دهگلان(۲۸۰۹)، دیواندره(۲۸۱۲)، سنندج(۲۸۱۹)، قروه(۲۸۲۲)، کامیاران(۲۸۲۳)،

مریوان(۲۸۲۷)

سروآباد(۲۸۱۴)، مریوان(۲۸۲۷)

کرمان(۲۹)

جیرفت (۲۹۱۲)

فهرج(۲۹۰۷)، بم(۲۹۰۸)، ریگان(۲۹۲۳)، نرماشیر(۲۹۰۹)،جیرفت(۲۹۱۲)، رودبار جنوب(۲۹۲۱)،

عنبرآباد(۲۹۳۲)، قلعه گنج(۲۹۳۴)، فاریاب(۲۹۴۳)، کهنوج(۲۹۴۴)، منوجان(۲۹۴۶)

سیرجان (۲۹۲۷)

ارزوئیه (۲۹۰۱)، رابر(۲۹۰۲)، بافت (۲۹۰۳)، سیرجان(۲۹۲۷)، شهربابک(۲۹۲۹)،

کرمان (۲۹۴۰)

بردسیر(۲۹۰۵)، راور(۲۹۱۴)، انار(۲۹۱۵)،رفسنجان(۲۹۱۸)، زرند (۲۹۲۴)،کرمان(۲۹۴۰)،

کوهبنان(۲۹۴۲)،

کرمانشاه(۳۰)

دالاهو (۳۰۱۱) (کرند غرب)

دالاهو (۳۰۱۱)، سرپل ذهاب (۳۰۱۴)، قصرشیرین (۳۰۲۰)، گیلانغرب (۳۰۲۷)

کرمانشاه (۳۰۲۴)

اسلام آباد غرب (۳۰۰۲)، سنقر (۳۰۱۶)، صحنه (۳۰۱۸)، کرمانشاه (۳۰۲۴)،

کنگاور(۳۰۲۵)، هرسین (۳۰۲۹)

جوانرود (۳۰۰۹)

جوانرود (۳۰۰۹)، پاوه (۳۰۰۴)، ثلاث­باباجانی(۳۰۰۷)، روانسر (۳۰۱۳)

کهگیلویه وبویراحمد

(۳۱)

بویراحمد(یاسوج) (۳۱۰۳)

بویراحمد (۳۱۰۳)، دنا(۳۱۰۸)

کهگیلویه(دهدشت) (۳۱۱۴)

بهمئی(۳۱۰۵)، چرام(۳۱۱۰)، باشت (۳۱۱۵)، گچساران (۳۱۱۶)، لنده (۳۱۱۳)دهدشت(۳۱۱۴)

گلستان(۳۲)

گرگان(۳۲۱۷)

آزادشهر(۳۲۰۲)، آق­قلا(۳۲۰۳)، بندرگز (۳۲۰۵)، گمیشان( ۳۲۰۷)، ترکمن (۳۲۰۸)،

رامیان (۳۲۱۰)، علی آباد (۳۲۱۲)، کردکوی(۳۲۱۳)،کلاله(۳۲۱۵)،گرگان(۳۲۱۷)،

گنبدکاووس(۳۲۱۹)، مراوتپه(۳۲۲۱)،گالیکش(۳۲۲۲)، مینودشت(۳۲۲۳)

گیلان(۳۳)

رشت (۳۳۱۳)

بندرانزلی (۳۳۰۷)، رشت (۳۳۱۳)، رودبار (۳۳۱۹)، شفت (۳۳۲۷)،

صومعه سرا (۳۳۲۹)، فومن (۳۳۳۶)،

طوالش (۳۳۳۴)

آستارا (۳۳۰۲)، رضوانشهر (۳۳۱۵)، طوالش (۳۳۳۴) ، ماسال (۳۳۴۳)

لاهیجان (۳۳۳۸)

آستانه اشرفیه (۳۳۰۴)، املش (۳۳۰۶)، رودسر (۳۳۲۳)، سیاهکل (۳۳۲۵)،

لاهیجان (۳۳۳۸)، لنگرود (۳۳۴۱)

لرستان(۳۴)

خرم آباد (۳۴۱۳)

ازنا(۳۴۰۲)، الیگودرز(۳۴۰۵)، بروجرد(۳۴۰۷)، خرم آباد(۳۴۱۳)، دورود (۳۴۱۷)، دوره (۳۴۱۸)،

کوهدشت (۳۴۲۷)

پلدختر (۳۴۰۸)، رومشکان (۳۴۲۴)، کوهدشت(۳۴۲۷)

دلفان (۳۴۱۵)

دلفان (۳۴۱۵)، سلسله (۳۴۲۲)

مازندران(۳۵)

بابل (۳۵۰۹)

بابل(۳۵۰۹)، بابلسر(۳۵۱۲)، فریدونکنار(۳۵۳۲) ، آمل (۳۵۰۳)، محمود آباد(۳۵۳۸)، نور(۳۵۴۳)

رامسر (۳۵۲۳)

تنکابن(۳۵۱۷)، چالوس(۳۵۲۲) ، رامسر(۲۵۲۳)، عباس آباد(۳۵۱۶)،

کلاردشت (۳۵۲۱) ، نوشهر(۳۵۴۵)

ساری (۳۵۲۷)

بهشهر (۳۵۱۳)، جویبار(۳۵۲۰)، ساری(۳۵۲۷)، میاندورد (۳۵۲۸)،

سواد کوه شمالی(۳۵۲۹)، سوادکوه(۳۵۳۰)، سیمرغ(۳۵۳۳)، قائم شهر(۳۵۳۴)، گلوگاه (۳۵۳۶)، نکا(۳۵۳۹)

مرکزی(۳۶)

اراک (۳۶۰۲)

اراک(۳۶۰۲)،آشتیان(۳۶۰۳)،فراهان(۳۶۰۴)،خمین(۳۶۰۷)،خنداب(۳۶۰۹)،

دلیجان(۳۶۱۰)،

شازند(۳۶۱۷)،کمیجان(۳۶۱۸)، محلات(۳۶۲۰)

ساوه (۳۶۱۳)

تفرش (۳۶۰۵)، زرندیه (۳۶۱۲)، ساوه (۳۶۱۳)،

هرمزگان(۳۷)

بندرعباس(۳۷۰۹)

بندرعباس(۳۷۰۹)، بشاگرد( ۳۷۱۵)، جاسک(۳۷۱۷)، حاجی آباد(۳۷۲۰)، رودان(۳۷۲۶)، سیریک(۳۷۲۸)، میناب ( ۳۷۳۴)، قشم(۳۷۳۰)

بندرلنگه(۳۷۱۲)

بستک(۳۷۰۵)، بندرلنگه(۳۷۱۲)، پارسیان(۳۷۱۴)، خمیر(۳۷۲۲) ابوموسی(۳۷۰۲)

کیش(۳۷۱۱)

کیش(۳۷۱۱)

همدان(۳۸)

ملایر(۳۸۱۶)

تویسرکان(۳۸۰۶)، ملایر(۳۸۱۶)، نهاوند(۳۸۲۰)

همدان(۳۸۲۳)

اسدآباد (۳۸۰۱)، بهار (۳۸۰۴)، رزن(۳۸۰۹)، کبودرآهنگ (۳۸۱۲)، فامنین (۳۸۲۲)، همدان (۳۸۲۳)

یزد (۳۹)

یزد(۳۹۲۰)

ابرکوه(۳۹۰۲)، اردکان(۳۹۰۵)، بهاباد (۳۹۰۶)،بافق(۳۹۰۷)،تفت (۳۹۰۸)، خاتم(۳۹۱۰)،صدوق (۳۹۱۳)، مهریز (۳۹۱۷)، میبد (۳۹۱۸)، یزد(۳۹۲۰)

 

 

جدول شماره ۲ـ نشانی محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون ورودی دوره‌های فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور بهمن ماه سال ۱۳۹۷ – نوبت نوزدهم 

 

 

نام‌ استان‌

شهرستان محل

 برگزاری‌ آزمون‌

و تشکیل باجه رفع نقص

نام مرکز دانشگاهی

آدرس محل رفع نقص کارت شرکت در

آزمون حوزه خواهران و برادران

آذربایجان شرقی

تبریز

دانشگاه پیام‌نور

مرکز تبریز

تبریز: خیابان حکیم نظامی (مشروطه)،

نبش سه‌ راهی شهیدبهشتی،

دانشگاه پیام نور مرکز تبریز

میانه

دانشگاه پیام‌نور

 مرکز میانه

میانه: خیابان معلم جنوبی، خیابان شهید نیکنامی،

دانشگاه پیام نورمرکز میانه

آذربایجان غربی

ارومیه

دانشگاه پیام‌نور

 مرکز ارومیه

ارومیه: خیابان ۸ شهریور،

دانشگاه پیام نور مرکز ارومیه

میاندوآب

دانشگاه پیام‌نور

 مرکز میاندوآب

میاندوآب: انتهای بلوار دانشگاه،

دانشگاه پیام‌نور مرکز میاندوآب

خوی

دانشگاه پیام‌نور

مرکز خوی

خوی: خیابان دانشگاه، دانشگاه پیام‌نور مرکز خوی،

ساختمان باقرالعلوم طبقه همکف

مهاباد

دانشگاه پیام‌نور

 مرکز مهاباد

مهاباد: ابتدای بلوار شهید شهریکندی،

دانشگاه پیام نور مرکز مهاباد

اردبیل

اردبیل

دانشگاه پیام‌نور

 مرکز اردبیل

اردبیل: خیابان دانشگاه،

جنب مجتمع تفریحی ورزشی دریاچه شورابیل،

دانشگاه پیام­نور مرکز اردبیل

پارس‌اباد

دانشگاه پیام‌نور

 مرکز پارس آباد

پارس‌آباد: خیابان جهاد ،جنب اداره امورعشایری،

دانشگاه پیام‌نور مرکز پارس آباد،

اصفهان

اصفهان

دانشگاه پیام‌نور

مرکز اصفهان

اصفهان: خیابان شهیداشرفی ­اصفهانی(کهندژ)،

نبش خیابان نبوی­ منش،

دانشگاه پیام نور مرکز اصفهان

شهـرضا

دانشگاه پیام‌نور

 مرکز شهرضا

شهرضا: بلوار امام حسین (ع)

جنب پارک شهید بهشتی،

دانشگاه پیام نور مرکز شهرضا

لنجـان(زرین‌شهر)

دانشگاه پیام‌نور

 مرکز لنجان

(زرین‌شهر)

لنجان (زرین‌شهر): بلوار توحید،

دانشگاه پیام نور مرکز زرین شهر

شاهین شهر و میمه

دانشگاه پیام‌نور

مرکز شاهین

شهر ومیمه

شاهین­ شهر: خانه کارگر، انتهای بلوار دانشجو ،

 دانشگاه پیام نور مرکز شاهین شهر

 کاشـان

دانشگاه پیام‌نور

 مرکز کاشان

کاشان: بلوار امام رضا(ع)، خیابان پیام ،

دانشگاه پیام نور مرکزکاشان

تیـران و کرون

دانشگاه پیام‌نور

 مرکز تیران

تیران: بلوار امام خمینی (ره)،روبروی دادگستری،

دانشگاه پیام نورم رکزتیران

البرز

هشتگرد

دانشگاه پیام‌نور

مرکز هشتگرد

(ساوجبلاغ)

هشتگرد قدیم: بلوار آیت الله خامنه‌ای،

دانشگاه پیام نور مرکز هشتگرد

کـرج

دانشگاه پیام‌نور

 مرکز کرج

کرج: رجایی شهر، بلوارموذن،

بلوارشهیدکمالی دهقان ،

ضلع شمالی دانشگاه آزاد ، دانشگاه پیام نور،

سالن ورزشی جواد ال ائمه

ایلام

ایلام

دانشگاه پیام‌نور

 مرکز ایلام

ایلام: بلواردانشجو،

دانشگاه پیام نورمرکزایلام ، دایره امتحانات

دهلران

دانشگاه پیام‌نور

 مرکز دهلران

دهلران: بلوارامامحسین (ع)،

ساختمان جدید دانشگاه پیام‌نور مرکز دهلران

بوشهر

بوشهر

دانشگاه پیام‌نور

 مرکز بوشهر

بوشهر: بلوار شهید چمران ، خیابان غدیر،

جنب مرکز آموزش و پژوهش ،

دانشگاه پیام نور مرکز بوشهر

کنگان

دانشگاه پیام‌نو

ر مرکز کنگان

کنگان: بلوار امام خمینی (ره)، خیابان دانشگاه،

دانشگاه پیام نور مرکز کنگان

تهران

اسلامشهر

دانشگاه پیام‌نور

 مرکز اسلامشهر

اسلامشهر: انتهای خیابان امام حسن مجتبی(ع)،

سمت چپ، دانشگاه پیام نور مرکز اسلامشهر

ورامین

دانشگاه پیام‌نور

 مرکز ورامین

ورامین: قرچک ، میدان امام، انتهای بلوار دانشگاه،

دانشگاه پیام نور مرکز ورامین

ری

دانشگاه پیام‌نور

 مرکز شهرری

شهرری: سه راه ورامین ، سه­راه­تقی­آباد،

خیابان شهید عرب­ خواری،

دانشگاه پیام نور مرکز شهرری

دماوند

دانشگاه پیام‌نور

مرکز دماوند

دماوند: میدان قدس ، خیابان دانشگاه ،

جنب میدان بسیج،دانشگاه پیام نورمرکز دماوند

شهریار

دانشگاه پیام‌نور

 مرکز شهریار

شهریار: شهرک صدف، بلوارتوحید،

دانشگاه پیام‌ نور مرکز شهریار

تهران

دانشگاه پیام‌نور

 مرکز تهران جنوب

حوزه خواهران: تهران: خیابان کریم خان ­زند،

خیابان استادنجات­ اللهی،نبش خیابان سپند،

دانشگاه پیام‌ نور مرکز تهران جنوب، ساختمان اداری

دانشگاه پیام‌نور

 مرکز تهران جنوب

حوزه برادران : تهران: خیابان کریم خان­ زند،

خیابان استادنجات­ اللهی،نبش خیابان سپند،

دانشگاه پیام‌ نور مرکز تهران جنوب،

ساختمان آموزشی

چهارمحال و بختیاری

بروجن

دانشگاه پیام‌نور

 مرکز بروجن

بروجن: بلوار مدرس، دانشگاه پیام نور مرکز بروجن،

ساختمان اداری آموزش

شهرکرد

دانشگاه پیام‌نور

 مرکز شهرکرد

شهرکرد: خیابان فردوسی شمالی، روبروی پارک ملت،

دانشگاه پیام نور مرکز شهرکرد

خراسان جنوبی

بیرجند

دانشگاه پیام‌نور

 مرکز بیرجند

بیرجند: خیابان شهید آوینی،

دانشگاه پیام‌ نور مرکز بیرجند،بخش آموزش

خراسان رضوی

تربت حیدریه

دا نشگاه پیام‌نور

مرکز تربت حیدریه

تربت‌حیدریه: شهرک ولی عصر،

دانشگاه پیام نور مرکز تربت حیدریه

مشهد

دانشگاه پیام‌نور

مرکز مشهد

مشهد: بلوار معلم ، معلم ۷۱،

بلوار آموزگار-آموزگار ۶۹،

دانشگاه پیام نور مرکزمشهد

سبزوار

دانشگاه پیام‌نور

 مرکز سبزوار

سبزوار: خیابان دانشگاه، بلواردکتر سیادتی ،

دانشگاه پیام نور مرکزسبزوار،

ساختمان اداری طبقه دوم

نیشابور

دانشگاه پیام‌نور

مرکز نیشابور

نیشابور: کیلومتر ۸ جاده باغرود،

دانشگاه پیام نور مرکز نیشابور،

ساختمان آموزشی

خراسان شمالی

بجنورد

دانشگاه پیام‌نور

 مرکز بجنورد

بجنورد: خیابان دانشگاه، خیابان شهریار(سعدی)،

دانشگاه پیام نورمرکزبجنورد ،

ساختمان شهید محمد زاده

خوزستان

آبادان

 دانشگاه پیام‌نور

مرکزآبادان

آبادان: کوی طالقانی ، خیابان رازی(سیکلین)،

دانشگاه پیام نور مرکز آبادان

اهواز

دانشگاه پیام‌نور

 مرکز اهواز

اهواز: اتوبان گلستان، انتهای بلوار پردیس،

دانشگاه پیام نور مرکز اهواز

رامهرمز

دانشگاه پیام‌نور

 مرکز رامهرمز

رامهرمز: میدان دانشگاه، جنب ایستگاه برق ،

دانشگاه پیام نور مرکزرامهرمز

دزفول

 دانشگاه پیام‌نور

مرکزدزفول

دزفول: کیلومتر ۳ جاده صفی‌آباد،

دانشگاه پیام نور مرکز دزفول

بهبهان

دانشگاه پیام‌نور

 مرکز بهبهان

بهبهان: جاده قدیم اهواز ، میدان شهید غلامی،

دانشگاه پیام نور مرکز بهبهان

زنجان

ابهر

دانشگاه پیام‌نور

مرکز ابهر

ابهر: ابتدای جاده ترانزیت،

دانشگاه پیام نور مرکز ابهر

زنجان

دانشگاه پیام‌نور

مرکز زنجان

زنجان: کوجه مشکی،میدان رسل،خیابان امامت،

دانشگاه پیام نور مرکز زنجان

سمنان

سمنان

دانشگاه پیام‌نور

 مرکز سمنان

سمنان: میدان استاندارد، جنب اداره محیط زیست،

دانشگاه پیام نور مرکز سمنان

شاهرود

دانشگاه پیام‌نور

 مرکز شاهرود

شاهرود: خیابان تهران ،

مقابل‌دانشگاه آزاد اسلامی ،

دانشگاه پیام نور مرکز شاهرود

سیستان و بلوچستان

ایرانشهر

دانشگاه پیام‌نور

 مرکز ایرانشهر

ایرانشهر: کیلومتر۴بزرگراه شهید مرادی(جاده بمپور)

دانشگاه پیام نور مرکزایرانشهر،

ساختمان شماره ۲، قسمت آموزش

چابهار

دانشگاه پیام‌نور

 مرکز چابهار

چابهار: خیابان امام خمینی(ره)، خیابان ظفر جنوبی،

دانشگاه پیام نور مرکز چابهار

زاهدان

دانشگاه پیام‌نور

مرکززاهدان

زاهدان: ابتدای بزرگراه خلیج فارس،

دانشگاه پیام نور مرکز

استان سیستان وبلوچستان،

مرکز زاهدان، ساختمان اداری

فارس

شیراز

دانشگاه پیام‌نور

مرکز شیراز

شیراز: شهرک گلستان ،

بلوار علامه دهخدا ،قبل از

نمایشگاه بین المللی، خیابان پیام نور،

دانشگاه پیام نور مرکز شیراز ، ساختمان قدیر

لارستان

دانشگاه پیام‌نور

 مرکز لارستان

لارستان:شهرجدید، کیلومتر ۳ بلواردکتردادمان،

بالاترازپارک جنگلی،

دانشگاه پیام نور مرکز لارستان

کازرون

دانشگاه پیام‌نور

.مرکزکازرون

کازرون: ابتدای جاده دوان،

دانشگاه پیام نور مرکز کازرون

فسا

دانشگاه پیام‌نور

مرکز فسا

فسا: کیلومتر ۳ جاده فسا به شیراز،

دانشگاه پیام نور مرکز فسا

قزوین

 قزوین

دانشگاه پیام‌نور

 مرکز قزوین

قزوین: فلکه شهید حسن پور ، مجتمع ادارات،

روبه روی اداره کار و امور اجتماعی،

دانشگاه پیام نور مرکز قزوین

قم

قـم

دانشگاه پیام‌نور

 مرکز قم

قـم : میدان امام زاده سیدعلی،

۶۰متری شهدای پست،

دانشگاه پیام نور مرکز قم

کردستان

سنندج

دانشگاه پیام‌نور

 مرکز سنندج

سنندج : شهرک بهاران، فاز ۱۷/۱،

خیابان نیما یوشیچ،

دانشگاه پیام نور مرکز سنندج

سقز

دانشگاه پیام‌نور

 مرکز سقز

سقز : شهرک دانشگاه، خیابان دانشگاه ،

دانشگاه پیام نور مرکز سقز

مریوان

دانشگاه پیام‌نور

 مرکز مریوان

مریوان : بلوار ورودی شهر،

دانشگاه پیام نور مرکز مریوان

کرمان

سیرجان

دانشگاه پیام‌نور

 مرکز سیرجان

سیرجان: بلوار سید احمد‌خمینی ،

دانشگاه‌پیام نورمرکز سیرجان

کرمان

دانشگاه پیام‌نور

مرکز کرمان

کرمان: انتهای بلوارجهاد،دانشگاه پیام نور مرکزکرمان ،

ساختمان عماد ، اداره امتحانات

جیرفت

دانشگاه پیام‌نور

 مرکز جیرفت

جیرفت: خیابان ایستگاه قدیم‌کرمان ،خیابان استقلال،

جنب مخابرات جدید

کرمانشاه

کرمانشاه

دانشگاه پیام‌نور

 مرکز کرمانشاه

کرمانشاه : میدان امام خمینی(ره)،

بزرگراه امام خمینی(ره)،

دانشگاه پیام نورمرکزکرمانشاه

کرند غرب (دالاهو)

دانشگاه پیام‌نور

 مرکز کرند غرب

کرند غرب: شهرک سیصد دستگاه،

خیابان نیروی انتظامی،

دانشگاه پیام نور مرکزکرندغرب

جوانرود

دانشگاه پیام‌نور

 مرکز جوانرود

جوانرود: فرهنگیان، فاز۲،

روبه روی بیمارستان حضرت رسول،

کوچه دانشجو ، دانشگاه پیام نور ،

طبقه دوم، دفترآموزش

کهگیلویه و بویراحمد

یاسوج(بویراحمد)

دانشگاه پیام‌نور

 مرکز یاسوج

یاسوج: گلستان۶ ،

ستاد دانشگاه پیام‌نور استان کهگیلولیه و بویراحمد

کهگیلویه (دهدشت)

دانشگاه پیام‌نور

مرکز دهدشت

دهدشت: میدان شهید شیرودی(۱۸۰دستگاه)،

دانشگاه پیام نورمرکزدهدشت

گلستان

گرگان

دانشگاه پیام‌نور

 مرکز گرگان

گرگان: انتهای انجیرآب،

جنب ستاد فرماندهی نیروی انتظامی،

دانشگاه پیام نور مرکزگرگان

گیلان

تالش

دانشگاه پیام‌نور

مرکز تالش

تالش: کیلومتر ۵ جاده تالش به رضوانشهر،

دانشگاه پیام نورمرکز تالش

لاهیجان

دانشگاه پیام‌نور

 مرکز لاهیجان

لاهیجان: کیلومتر ۴ جاده لاهیجان به لنگرود،

دهستان لیالستان،

خیابان شهید غلامعلی پور،  بعد از کتابخانه

رشت

دانشگاه پیام‌نور

 مرکز رشت

رشت:بلوار امام خمینی(ره)، خیابان پیام‌ نور،

دانشگاه پیام نور مرکز رشت

لرستان

خرم آباد

دانشگاه پیام‌نور

 مرکز خرم آباد

خرم‌آباد: ،کیلومتر ۲ جاده خرم آباد – بروجرد،

کهریز ،جنب دانشگاه علوم پزشکی لرستان

دلفان

دانشگاه پیام‌نور

 مرکز دلفان

دلفان:کیلومتر ۲ جاده نورآباد به خرم‌آباد،

دانشگاه پیام نور مرکز دلفان

کوهدشت

دانشگاه پیام‌نور

مرکز کوهدشت

کوهدشت:بلوار مالک‌اشتر، جنب شهرداری،

دانشگاه پیام نور مرکز کوهدشت

مازندران

بابل

دانشگاه پیام‌نور

مرکز بابل

بابل: بلوار امام رضا (ع)،

رو به روی فاز ۲ فرهنگ شهر،

کوچه خداداد۱۷،  دانشگاه پیام نور مرکز بابل

رامسر

دانشگاه پیام‌نور

 مرکز رامسر

رامسر: سادات شهر،

دانشگاه پیام نور مرکز رامسر

ساری

دانشگاه پیام‌نور

 مرکز ساری

ساری: میدان خزر، کیلومتر ۷ جاده دریا،

دانشگاه پیام نور مرکز ساری ،

ساختمان شماره ۲

مرکزی

اراک

دانشگاه پیام‌نور

 مرکز اراک

اراک: کمربندی شمالی، ابتدای جاده فرودگاه،

دانشگاه پیام نورمرکز اراک

ساوه

دانشگاه پیام‌نور

 مرکز ساوه

ساوه: میدان فلسطین، میدان دانشگاه ،

دانشگاه پیام نور مرکز ساوه

هرمزگان

بندرلنگه

دانشگاه پیام‌نور

 مرکز بندرلنگه

بندرلنگه: بلوارجانبازان،

جنب شرکت نفت ناحیه فلات قاره،

دانشگاه پیام نور بندرلنگه

بندرعباس

دانشگاه پیام‌نور

 مرکز بندرعباس

بندرعباس: نرسیده به چهارراه جهانبار،

دانشگاه پیام‌نور مرکز بندر عباس

کیش

دانشگاه پیام نور

 مرکز کیش

کیش: خیابانسنایی، دانشگاه پیامنور مرکز کیش

همدان

همدان

دانشگاه پیام‌نو

ر مرکز همدان

همدان: بلوار بسیج، سه‌راهی شهرک فرهنگیان،

جنب بوستان نماز ، دانشگاه پیام نور مرکز همدان

ملایر

دانشگاه پیام‌نور

 مرکز ملایر

ملایر: بلوار شهید بهشتی، جنب بوستان کوثر،

دانشگاه پیام نورمرکز ملایر

یزد

یزد

دانشگاه پیام‌نور

مرکز یزد

یـزد: جاده شهرک صنعتی، جنب پایانه مسافربری ،

دانشگاه پیام نور مرکز یزد

 

روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور

 

نمایش بیشتر
دوره DBA-MBA حقوقی مدرک دانشگاه تهران موسسه دکتر بهنیایی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا