جزییات دریافت کارت یازدهمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور ۱۴۰۲

پایگاه خبری اختبار- جزییات دریافت کارت یازدهمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور ۱۴۰۲ اعلام شد.

به گزارش اختبار، مرکز آزمون جهاد دانشگاهی اطلاعیه دریافت کارت ورود به جلسه و اعلام محل باجه های رفع نقص یازدهمین امتحان مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی کشور را منتشر کرد.

بر این اساس، یازدهمین امتحان مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی کشور در روز جمعه ۸ دی ماه ۱۴۰۲ برگزار می شود.

داوطلبان این آزمون می‌توانند جهت دریافت کارت ورود به جلسه از ساعت ۱۳ روز سه شنبه ۵ دی ماه به پروفایل کاربری خود در سامانه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی www.hrtc.ir‏ مراجعه نموده و نسبت به چاپ آن اقدام نمایند.

نحوه بازیابی کد رهگیری

چنانچه هر یک از داوطلبان به دلیل در اختیار نداشتن کد رهگیری مورد نیاز موفق به دریافت کارت شرکت در آزمون نمی‌شوند با مراجعه به سامانه و با کلیک بر نام آزمون و سپس بخش بازیابی کدرهگیری با وارد نمودن کدملی و شماره تلفن همراه خود شماره تلفن زمان ثبت نام نسبت به بازیابی کدرهگیری اقدام نمایند.

نحوه رفع نقص کارت آزمون

داوطلبان در صورتی که مغایرتی در اطلاعات مندرج در کارت ورود به جلسه آزمون مشاهده نمودند با توجه به ایجاد فرآیند باجه رفع نقص آنلاین در پروفایل کاربری می توانند ابتدا نسبت به اصلاح این اطلاعات اقدام و سپس کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایند.

همچنین در صورتی که کارت ورود به جلسه دارای اشکالاتی از جمله واضح نبودن عکس درج عکسی به جز عکس داوطلب و …. باشد ضروری است در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ۶ و ۷ دی ماه از ساعت ۹ الی ۱۳ با به همراه داشتن کارت شناسایی معتبر کارت ملی و یا شناسنامه عکس‌دار و همراه داشتن ۲ قطعه عکس ۳۴ در صورتی که عکس ایراد دارد به نماینده مرکز آزمون جهاد دانشگاهی مستقر در نزدیک‌ترین باجه رفع نقص که آدرس آنها در ذیل این اطلاعیه ذکر شده است مراجعه نمایند.

با توجه به اهمیت موضوع و لزوم اطلاع رسانی دقیق و کامل به عنوان تذکر جدی به داوطلبان توصیه می‌شود از همراه داشتن هرگونه وسیله الکترونیکی از جمله تلفن همراه در جلسه امتحان خودداری نمایند. بدیهی است عدم توجه به این موضوع تخلف بوده و با متخلفین برابر مقررات برخورد خواهد شد.

نشانی باجه‌های رفع نقص

نمایش بیشتر
دوره DBA-MBA حقوقی مدرک دانشگاه تهران موسسه دکتر بهنیایی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا