نتایج آزمون کارشناسی رسمی قوه قضاییه ۱۴۰۰ فردا منتشر می شود

پایگاه خبری اختبار- معاونت سنجش و ارزیابی مرکز وکلا،کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه از اعلام نتایج آزمون کارشناسی رسمی قوه قضاییه ۱۴۰۰ در فردا (پنجشنبه مورخ ۹ دی ۱۴۰۰) خبر داد.

طبق این اطلاعیه نتایج آزمون کارشناسی رسمی قوه قضاییه ۱۴۰۰ که ۲۲ مهر ماه برگزار شد، فردا از طریق سایت سازمان سنجش اعلام خواهد شد و پذیرفته شدگان در این آزمون می بایست با مراجعه به سامانه جذب  از تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۱۰ نسبت به تکمیل اطلاعات خود اقدام کنند.

بیشتر بخوانید:

متن اطلاعیه معاونت سنجش و ارزیابی مرکز وکلا،کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه در ادامه آمده است:

اطلاعیه مهم

به اطلاع‌ متقاضیان آزمون #کارشناسان_رسمی قوه قضائیه که آزمون آن در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ برگزار شد، می رساند که کارنامه نتایج اولیه آزمون مذکور پنجشنبه مورخ ۱۴۰۰/۱۰/۹ در درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org قرار می گیرد.

لذا معرفی شدگان می بایست براساس توضیحات مندرج در کارنامه آزمون و به منظور طی نمودن سایر مراحل آزمون در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۱۰ به درگاه اطلاع رسانی مرکز وکلاء، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه به آدرس: www.23055.ir مراجعه و نسبت به تکمیل اطلاعات خود اقدام نمایند.

بدیهی است مسئولیت های ناشی از عدم مراجعه متقاضیان در زمان مذکور به درگاه اطلاع رسانی مرکز وکلاء، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه و همچنین عدم پیگیری اطلاعیه های بعدی مرکز به عهده متقاضیان می باشد.

معاونت سنجش و ارزیابی مرکز وکلا،کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه

 

۴ دی ماه نیز معاونت سنجش و ارزیابی مرکز وکلا و کارشناسان قوه قضاییه اعلام کرده بود: نتایج آزمون کارشناسی رسمی قوه قضاییه در روزهای آینده منتشر می شود.

نمایش بیشتر
دوره DBA-MBA حقوقی مدرک دانشگاه تهران موسسه دکتر بهنیایی

نوشته های مشابه

‫۱۱ دیدگاه ها

  1. نتایج واقعی الان؟ چجوری حساب میکنن؟ سوالات استاندارد بوده؟ حذفیاتی نداشتن؟ چرا مثل ازمون نظام بالای ۵۰ قبول نیس؟؟؟؟ این که پرید، دادگستری هم که برای همه جای ایران پذیرش نداشت این دوره،…. خداهم انقد امتحانمون نکرده که ما تو این چندسال امتحان دادیمو قبول نشدیم… لطفا یه بررسی دیگه ای کنید ظرفیتارو بالا ببرید نحوه پذیرش تغییر بدید، یعنی چی مهندس بشیم ارشد بگیریم یه شغل درست حسابی که نداریم هیچ، پول که نداریم هیچ ، ازدواج هم که نمیتونیم بکنیم هیچ ، یه کارشناس تخصصی هم خواستیم بشیم که فتبارک الله احسن الخالقین.

  2. لطفا نحوه اعمال نمرات رو توضیح بدین
    ضمنا از ۲۰ نمره محاسبه میشود یا از ۱۰۰

  3. مثل اینکه میگن امروز پنجشنبه هم اعلام نمیشه، اطلاعیه رو برداشتن ظاهرا، دارین چیکار میکنین واقعا ؟؟؟!!!!

  4. معلوم نیست چه خبره؟ داخل سایت سنجش دیروز هم اطلاعیه اعلام نتایج رو زدن اما چند دقیقه بعد پاکش کردن

  5. به کارشناسانی که دراین کشوردرس خواندندودرهبچ کاردولتی استخدام نشدندوبابدبختی وسختی هاجنگیدندتابتوانندنقش خودراایفاکنندامتیازویژه داده شودوآنهابالابیایند

  6. بعید می دونم فردا هم اعلام بشه،نگه سازمان سنجش و ادارات تهران پنج شنبه ها تعطیل نیستن؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا