پژوهشگاه قوه قضاییه برای جذب پژوهشگر فراخوان داد

مهلت ارسال مدارک تا ۱۵ مهرماه ۹۸

پایگاه خبری اختبار– پژوهشگاه قوه قضائیه برای بهره گیری از توان و ظرفیت اساتید، دانشجویان و فارغ ­التحصیلان حوزه و دانشگاه با انتشار فراخوانی از پژوهشگران رشته‌های حقوق دعوت به همکاری کرد.

متن فراخوان منتشر شده از سوی این پژوهشگاه به شرح زیر است:

پژوهشگاه قوه قضائیه در نظر دارد به منظور بهره­ گیری از توان و ظرفیت اساتید، دانشجویان و فارغ ­التحصیلان حوزه و دانشگاه، در مرحله نخست از میان پژوهشگران و متخصصان رشته­ های حقوق (گرایش‌های مختلف)، فقه و حقوق و مدیریت (دولتی، سیاستگذاری، منابع انسانی) به‌ عنوان پژوهشگر تمام‌وقت و پاره‌‌وقت به‌ صورت حضوری و غیرحضوری دعوت به همکاری نماید.

شرایط و معیارهای جذب:

 – دارا بودن مدرک دکتری تخصصی در رشته ­های مورد نیاز (دانشجویان مقطع دکتری نیز می‌توانند ثبت نام کنند.)
– آشنایی کامل با روش­های تحقیق
– برخورداری از سابقه پژوهشی کاربردی و نظری مرتبط
– قبولی در مصاحبه عمومی و علمی
– تسلط به حداقل یک زبان خارجی

از پژوهشگران علاقه‌مند دعوت می­‌شود فرم درخواست همکاری و کارنامک علمی پژوهشی خود را پس از تکمیل، حداکثر تا ۱۵ مهر ماه ۱۳۹۸ به ایمیل پژوهشگاه به آدرس Farakhan@ijri.ir ارسال نمایند. لازم است در فرم درخواست همکاری، نوع همکاری اعم از تمام ­وقت و پاره ­وقت، حضوری یا غیرحضوری اعلام شود.
پس از بررسی و ارزیابی درخواست‌ها، با پژوهشگران موردنیاز تماس حاصل خواهد شد. سابقه همکاری با پژوهشگاه قوه قضائیه و نیز سابقه فعالیت پژوهشی مرتبط با معضلات قوه قضائیه، امتیاز اولویت در جذب خواهد داشت.
علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و نیز طرح ابهامات و پرسش های احتمالی خود در خصوص فراخوان، از طریق ایمیل فوق با پژوهشگاه ارتباط برقرار نمایند.
@ijrichannel
http://www.ijri.ir/farakhan.html

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا