کارت ورود به جلسۀ آزمون فراگیر کارشناسی ارشد پیام نور ۹۴

کارت ورود به جلسۀ آزمون فراگیر کارشناسی ارشد پیام نور ۹۴

این آزمون صبح روز جمعه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ برگزار خواهد شد

برای دریافت کارت ورود به جلسۀ آزمون فراگیر کارشناسی ارشد پیام نور ۹۴ اینجا کلیک کنید

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: کارت ورود به جلسه و برگ راهنمای آزمون دوره‌های فراگیر ارشد ۹۴ دانشگاه پیام نور از بعدازظهر سه‌شنبه اول اردیبهشت‌ماه روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار می‌گیرد.

حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، با اعلام این مطلب و با بیان اینکه ثبت‌نام برای شرکت در این آزمون از روز یکشنبه ۲۱ دی‌ماه آغاز شد و تا روز چهارشنبه ۸ بهمن‌ماه ادامه داشت، در مورد آمار ثبت‌نام‌کنندگان اظهار کرد: ۸۰ هزار و ۵۰۹ داوطلب برای شرکت در این آزمون ثبت‌نام کردند که از این تعداد ۳۸ هزار و ۶۷۱ نفر زن و ۴۱ هزار و ۸۳۸ نفر مرد هستند.

وی ادامه داد: ۶۵ هزار و ۹۶۱ نفر در گروه علوم انسانی، ۳۰۷۳ نفر در علوم پایه، ۷۸۲۵ نفر در گروه فنی و مهندسی، ۹۳۸ نفر در گروه کشاورزی و منابع طبیعی و ۲۷۱۲ نفر در گروه هنر ثبت‌نام نموده‌اند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در ادامه در مورد زمان توزیع کارت شرکت در این آزمون توضیح داد: کارت شرکت در جلسه و برگه راهنمای آزمون دوره‌های فراگیر ارشد ۹۴ پیام نور از عصر امروز (سه‌شنبه اول اردیبهشت) لغایت پنجشنبه سوم اردیبهشت‌ماه روی سایت سازمان سنجش قرار داده می‌شود و کلیه ثبت‌نام کنندگان ضرورت دارد در این مدت به سایت سازمان سنجش مراجعه و نسبت به دریافت پرینت کارت، اقدام کنند.

توکلی با بیان اینکه این آزمون در صبح روز جمعه ۴ اردیبهشت به صورت تستی برگزار می‌شود، ادامه داد: این آزمون در ۱۰۱ شهرستان و حوزه امتحانی مربوط برگزار خواهد شد. فرآیند برگزاری آزمون از ساعت ۸:۳۰ دقیقه آغاز شده و درهای ورود به جلسه نیم ساعت قبل از شروع فرآیند آزمون بسته خواهد شد. لذا داوطلبان باید قبل از بسته شدن درهای آزمون در محل حوزه حاضر شوند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در ادامه در مورد ظرفیت پذیرش این آزمون گفت: ظرفیت پذیرش برای ۷۳۹ رشته محل جمعا ۱۶ هزار و ۷۸۰ نفر است. همچنین از تعداد ۷۳۹ رشته محل، ۶۲۵ رشته محل به شیوه آموزشی پژوهشی با ظرفیت۱۲۵۰۰ نفر و ۱۱۴ رشته محل به شیوه الکترونیکی با ظرفیت ۴۲۸۰ نفر دانشجو پذیرش می‌کنند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا