حسن عبدلیان‌پور: سازمان سنجش در سال ۱۴۰۱ وقت خالی برای آزمون کارشناسی رسمی ندارد

پایگاه خبری اختبار- رئیس مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه از برگزاری آزمون کارشناسان رسمی ۱۴۰۱ در سال آینده خبر داد. علت این امر عدم آمادگی سازمان سنجش آموزش کشور به دلیل نداشتن وقت کافی برای برگزاری این آزمون عنوان شده است.

به گزارش اختبار به نقل از تسنیم، حسن عبدلیان‌پور؛ رئیس مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه اظهار کرد: آماده هستیم تا امسال آزمون کارشناسان رسمی را برگزار کنیم اما سازمان سنجش آموزش کشور که طبق قانون مجری برگزاری این آزمون است، برای انجام آن در سال جاری وقت ندارد.

عبدلیان‌پور گفت: تقاضای برگزاری آزمون کارشناسان رسمی ۱۴۰۱ را یک ماه قبل به سازمان سنجش آموزش کشور ارائه دادیم و پیشنهاد کردیم  این آزمون اسفند ماه امسال برگزار شود اما سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد از آنجا که آزمون‌های مختلفی را باید تا پایان سال برگزار کند، توانایی برگزاری آزمون کارشناسان رسمی را ندارد.

بیشتر بخوانید:

مرکز کارشناسان رسمی قوه قضاییه و کانون کارشناسان رسمی، آزمون مشترک برگزار می‌کنند

وی افزود: تاکنون درباره برگزاری آزمون کارشناسان رسمی چند مکاتبه با سازمان سنجش آموزش کشور انجام داده‌ایم که به آنها پاسخ داده شده و در نهایت قرار بر این شد که اگر امسال آزمون برگزار نشود، مراحل ثبت‌نام آزمون کارشناسان رسمی در سال جاری انجام شود و در نیمه اول سال آینده به صورت مشترک بین مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه و کانون کارشناسان رسمی برگزار شود.

رئیس مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه اظهار کرد: در صورتی که آزمون کارشناسان رسمی ۱۴۰۱ برگزار نشود، طبق قانون در سال آینده دو بار آزمون کارشناسان رسمی برگزار شود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

‫۳ دیدگاه ها

  1. اگر از اول سال برنامه ریزی انجام میشد هیچ مشکلی پیش نمیومد
    تعیین مدیر مدبر بسیار تأثیرگذار است

  2. تورو خدا آزمون وکالت ۱۴۰۱ رو امسال برگزار کنید.خسته شدیم اینقدر سرباره خونواده هامون بودیم.به خدا دیگه نمی کشیم.

  3. طبق قانون هم قراربود آزمون وکالت دوبار توسط کانون وکلا درسال جاری برگزار بشه پس چرانشد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا