آغاز ثبت نام متقاضیان شرکت در مصاحبه آزمون دکتری ۱۴۰۱ دانشگاه آزاد

پایگاه خبری اختبار- ثبت نام از داوطلبان به منظور شرکت در مصاحبه آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شد.

به گزارش اختبار به نقل از روابط عمومی مرکز سنجش،پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی، آن دسته از داوطلبان راه یافته به مرحله مصاحبه علمی به منظور شرکت در مصاحبه لازم است با مراجعه به سایت مرکز سنجش،پذیرش و فارغ التحصیلی به آدرس www.azmoon.org نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

این ثبت نام تا روز شنبه ۲۱خرداد ماه ادامه دارد.

آن دسته از مربیان رسمی ( قطعی یا آزمایشی) شاغل در موسسات آموزش عالی کشور و دستگاههای اجرایی به جز دانشگاه آزاد اسلامی که خود را متقاضی استفاده از سهمیه مربیان اعلام نموده اند لازم است مدارک لازم به منظور بهره مندی از این سهمیه شامل موافقت دانشگاه یا موسسه محل خدمت و آخرین حکم کارگزینی خود را در زمان ثبت نام به منظور مصاحبه بارگذاری نمایند.

بیشتر بخوانید:

مربیان رسمی (قطعی یا آزمایشی) دانشگاه آزاد اسلامی نیازی به بارگذاری این مدارک نخواهند داشت. استعلام وضعیت مربیان دانشگاه آزاد اسلامی از مرکز جذب و امور هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی انجام خواهد شد.

شایان ذکر است  مصاحبه علمی داوطلبان آزمون دکتری تخصصی در سال جاری به صورت حضوری و متمرکز در شهر تهران برگزار خواهد شد و زمان و نحوه دریافت برگه ورود به جلسه مصاحبه حضوری پس از اتمام ثبت نام طی اطلاعیه جداگانه ای منتشر خواهد شد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

‫۴ دیدگاه ها

  1. با سلام و درود چاپ کتاب هم تاثیر مثبتی در مصاحبه دکتری دارد حتی تبدیل پایان نامه به کتاب

  2. سلامُ واقعا این تصمیم درست است که این همه آدم رابرای یک مصحبه چند دقیقه ای بگشند تهران.هزینهِ-خطرات سفرـوقت -ترافیک جاده وتهراو…..واقعاچه کسی مسپول است؟

  3. با سلام لطفا بفرمایید پس از ثبت نام مصاحبه دانشگاه آزاد برگه ورود به جلسه مصاحبه را از کجا و چه موقع باید دریافت کنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا