آغاز مهلت خوداظهاری داوطلبان آزمون‌های مرکز وکلا و کارشناسان رسمی قوه قضاییه

پایگاه خبری اختبار- مهلت خوداظهاری داوطلبان آزمون مرکز وکلا و کارشناسان رسمی قوه قضاییه در سایت سنجش و آموزش کشور آغاز شده و تا ۱۶ مهر ادامه دارد.

به گزارش اختبار متقاضیان شرکت آزمون مرکز وکلا و کارشناسان رسمی قوه قضاییه که به کرونا مبتلا شده اند می بایست با مراجعه به سازمان سنجش فرم خود اظهاری را تکمیل کنند.

مهلت خود اظهاری از ۱۴ مهر لغایت ۱۶ مهر ماه تعیین شده است.

لینک تکمیل فرم خود اظهاری آزمون مرکز وکلا و کارشناسان رسمی قوه قضاییه ۱۴۰۰

خوداظهاری داوطلبان آزمون مرکز وکلا و کارشناسان رسمی قوه قضاییه

لازم به ذکر است سازمان سنجش با هماهنگی وزارت بهداشت محل آزمون این داوطلبان را در محل امن مورد تأیید وزارت بهداشت در شهرهای محل برگزاری آزمون تعیین خواهد نمود و و نتیجه  از طریق شماره تلفن همراه اعلام شده، اطلاع رسانی خواهد شد.

این سامانه ویژه داوطلبانی است که دچار بیماری کرونا شده‌اند (اعم از بیمارانی که در بیمارستان بستری یا در منزل قرنطینه هستند)؛ داوطلبان می توانند فرم خود اظهاری را تکمیل نموده و گواهی مبنی بر داشتن بیماری کرونا (تاییدیه بیمارستان یا نتیجه تست یا آزمایش مبنی بر مثبت بودن به ویروس کرونا) را بارگذاری کنند.

خود اظهاری آزمون مرکز وکلا و کارشناسان رسمی قوه قضاییه 1400
خود اظهاری آزمون مرکز وکلا و کارشناسان رسمی قوه قضاییه ۱۴۰۰
بیشتر بخوانید:

متن اطلاعیه خوداظهاری سازمان سنجش

داوطلب گرامی این سامانه ویژه داوطلبانی است که دچار بیماری کرونا شده‌اند (اعم از بیمارانی که در بیمارستان بستری یا در منزل قرنطینه هستند)؛ این دسته از داوطلبان می توانند فرم خود اظهاری را تکمیل نموده و گواهی مبنی بر داشتن بیماری کرونا (تاییدیه بیمارستان یا نتیجه تست یا آزمایش مبنی بر مثبت بودن به ویروس کرونا) را بارگذاری نمایند، سازمان سنجش با هماهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی محل آزمون ایشان را در محل امن مورد تأیید وزارت بهداشت در شهرهای محل برگزاری آزمون تعیین خواهد نمود و نتیجه را از طریق شماره تلفن همراه اعلام شده به اطلاع ذینفعان خواهند رساند

مهلت ثبت و ویرایش اطلاعات: از روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۰/۷/۱۴ لغایت جمعه مورخ ۱۴۰۰/۷/۱۶ است

پس از اتمام مهلت ثبت نام، امکان تغییر در درخواست به هیچ وجه وجود ندارد

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

‫۲ دیدگاه ها

  1. با سلام
    بنده دیروز تست کرونام مثبت شد الان هم اومدم فرم پرکنم مهلتش تمام بفرمایید چکار کنم آخه

  2. یعنی کسی که کرونا داره آنقدر وضعش خوبه که بره دنبال خود اظهاری و …و پیگیر این باشه که در دو روز مهلت خود اظهاری کنه کرونا داره و گرنه آسمون به زمین میاد ،یا اینکه کسی بعد مهلت اظهار ۱۴ تا ۱۶ مهر کرونا بگیره چی میشه ،نمیتونه اظهار کنه پس باید چه کار کنه ،عجب بی لیاقتی مسئول شدن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا