بخشنامه وزارت علوم درباره تسهیلات دانشجویان در آموزش حضوری

معاون آموزشی وزارت علوم درخصوص آموزش حضوری دانشگاه‌ها

رؤسای دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی کشور

با سلام و تبریک سال نو؛

با توجه به مصوبات ستاد ملی کرونا، تاکید وزیر علوم تحقیقات و فناوری و همچنین پیرو نشست رؤسای دانشگاه‌ها و آموزش عالی در تاریخ نهم فروردین هزار و چهارصد و یک مبتنی بر از سرگیری آموزش حضوری با تاکید بر حضور دانشجویان دوره کارشناسی؛ کارشناسی‌ارشد و دکتری خواهشمند است ضمن توجه به آخرین مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا و بخشنامه‌های مرتبط که از سوی ستاد وزارت متبوع دراین‌باره مصوب و ابلاغ می‌شود دستور فرمائید هماهنگی لازم به‌منظور اجرای آموزش حضوری از چهاردهم فروردین‌ماه سال جاری انجام شود.

در این خصوص انتظار می‌رود دانشگاه‌ها با ارائه تسهیلاتی از قبیل امکان حذف و اضافه دروس، فراهم کردن امکان میهمانی دانشجویان به‌صورت تک درس یا ترمی در دانشگاه شهر محل اقامت، امکان حذف ترم، مجوز شرکت دانشجویان پردیس‌های خودگردان و مناطق آزاد در دانشگاه مادر مربوطه، نسبت به ازسرگیری آموزش حضوری با توجه به شرایط متفاوت دانشگاه‌ها و وضعیت شیوع ویروس کرونا در آن منطقه اقدام نمائید.

شایان‌ذکر است در خصوص سایر موارد خاص مربوط به تسهیلات آموزشی دانشگاه‌ها مساعدت لازم را به عمل آورند. از خداوند متعال برای جنابعالی و همکاران آن مجموعه آرزوی سلامتی و عافیت مسئلت دارم.

با آرزوی توفیق الهی

قاسم عمو عابدینی

معاون آموزشی

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا