آگهی ثبت نام الکترونیکی پذیرفته‌شدگان آزمون وکالت۱۴۰۱ (پذیرش ۱۴۰۰) کانون وکلای دادگستری آذربایجان شرقی

پایگاه خبری اختبار- کانون وکلای دادگستری آذربایجان شرقی آگهی ثبت نام الکترونیکی پذیرفته‌شدگان آزمون وکالت۱۴۰۱ (پذیرش ۱۴۰۰) این کانون را منتشر کرد.

به گزارش اختبار بهه نقل از وکلاپرس پذیرفته شدگان می بایست از تاریخ ۱۴۰۱/۰۸/۱۰  لغایت ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ با مراجعه به وبسایت کانون وکلای دادگستری استان آذربایجان شرقی به نشانی www.eazarbar.org نسبت به تکمیل فرمها و مدارک اعلام شده اقدام کنند.

آگهی ثبت نام الکترونیکی پذیرفته‌شدگان آزمون کارآموزی وکالت۱۴۰۱ کانون وکلای دادگستری آذربایجان شرقی

متن اطلاعیه کانون وکلای آذربایجان شرقی به شرح زیر است:

از کلیه پذیرفته‌شدگان آزمون ورودی کارآموزی وکالت ۱۴۰۱ (نوبت پذیرش ۱۴۰۰) که حد نصاب لازم جهت قبولی در آزمون را کسب نموده‌اند، دعوت می‌گردد از تاریخ ۱۴۰۱/۰۸/۱۰  لغایت ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ با مراجعه به وبسایت کانون وکلای دادگستری استان آذربایجان شرقی به نشانی www.eazarbar.org (قسمت خدمات درگاه الکترونیک) نسبت به تکمیل فرمها و بارگزاری مستندات اعلامی جهت ثبت نام اقدام نمایند.

شایان ذکر است برنامه زمانی جهت مراجعه حضوری به منظور احراز هویت و تطبیق مدارک و مستندات ابرازی و انجام استعلامات طی دستورالعمل جدا گانه متعاقباً از طریق کایت کانون اعلام خواهد گردید.

توصیه می گردد تا فرارسیدن موعد ثبت نام الکترونیکی، مدارک و مستندات ذیل الذکر را جهت بارگذاری یکجا در اتوماسیون تهیه نمائید؛

الف) کپی برابر اصل تصاویر تمام صفحات شناسنامه در یک ورقه A۴  تک رویه  و خوانا

تذکر؛ چنانچه کلیه صفحات شناسنامه در یک ورقه جانمایی نگردد، در دو صفحه جداگانه و با کیفیت فوق الاشاره تهیه شود.

ب) کپی برابر اصل تصویر کارت ملی (پشت و رو) در یک ورقه A۴  تک رویه و خوانا

پ) کپی برابر اصل تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت دائم از خدمت وظیفه عمومی (پشت و رو) در یک ورقه A۴ تک رویه و خوانا

تذکر؛ تاریخ پایان خدمت یا معافیت باید قبل از تاریخ ثبت‌نام آزمون ورودی باشد

ت) کپی برابر اصل تصویر مدرک تحصیلی کارشناسی در یکی از رشته‌های حقوق یا فقه و مبانی حقوق اسلامی و یا سطح دو و بالاتر از دروس حوزوی که باید قبل از تاریخ ثبت‌نام آزمون ورودی باشد (در صورتی که مدرک کارشناسی پیوسته نباشد باید کپی برابر مدرک کاردانی نیز تهیه شود)

ج) تهیه تصویر از کارنامه قبولی مأخوذه از سایت سازمان سنجش

چ) تهیه ۶ قطعه عکس رنگی پرسنلی (آقایان با کت و خانمها با حجاب اسلامی)

ح) تهیه فرم ثنا از طریق مراجعه به دفاتر خدمات قضایی در یک ورقه 

تذکر؛ شماره تلفن ارائه شده به درگاه ثبت نام قوه قضائیه(ثنا) ، باید همان شماره تلفن اعلامی متقاضی به سامانه سازمان سنجش باشد.

خ) تهیه گواهی سوء پیشینه از طریق مراجعه به مراکز پلیس + ۱۰ و یا ترجیحاً دفاتر خدمات قضایی در یک ورقهA۴  تک رویه و خوانا

تذکر؛ گواهی مذبور باید به تائید دفاتر خدمات قضائی و یا مراکز پلیس+ ۱۰ ویا اداره سجل کیفری دادسرای عمومی و انقلاب رسیده و دارای مهر و امضاء باشد.

د) تهیه گواهی عدم اعتیاد به مواد مخدر، روانگردان و سلامت روان که به تأیید پزشکی قانونی یا یکی از مراکز مشاوره مورد تأیید پزشکی قانونی رسیده باشد

تذکر ؛

  • الف: ۴۸ ساعت قبل از هیچگونه دارویی مصرف نشود و از مراجعه به آزمایشگاههای خصوصی و یا سایر آزمایشگاهها ( بغیر از اداره پزشکی قانونی) خودداری شود
  • ب: در صورتیکه نتیجه معاینات توسط اداره پزشکی قانونی به کانون ارسال شود ، تصویر رسید معاینات فوق الذکر باید توسط متقاضی تهیه و ارائه گردد.

 ذ) تهیه اصل معرفی نامه برای متقاضیان مشمول ماده ۵۹ قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران و ماده ۳ قانون کیفیت اخذ پروانه

این آگهی جهت آماده سازی مدارک و مستندات توسط پذیرفته شده گان برای ثبت نام الکترونیکی در تاریخ ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ لغایت ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ بوده و  دستورالعمل نحوه ثبت نام متقاضیان دریافت پروانه کارآموزی وکالت به صورت الکترونیکی ، متعاقباً اعلام خواهد شد.

روابط عمومی کانون وکلای دادگستری آذربایجان شرقی

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا