آگهی ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون کارآموزی وکالت ۱۴۰۲ کانون وکلای گیلان

پایگاه خبری اختبار- کانون وکلای دادگستری گیلان بدون انتشار اسامی پذیرفته شدگان این کانون، اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان را منتشر کرد.

به گزارش اختبار به نقل از وکلاپرس، علی رغم اینکه اغلب کانون های وکلای دادگستری، اقدام به انتشار اسامی پذیرفته شدگان کانون های متبوع خود کرده اند، کانون وکلای گیلان در رویه‌ای خلاف معمول، بدون اعلام اسامی از کسانی که نصاب قبولی را اخذ کرده‌اند، خواسته است نسبت به ثبت نام اینترنتی اقدام کنند

طبق اطلاعیه کانون گیلان پذیرفته شدگان می بایست از ۹ تا ۲۰ مهر ۱۴۰۲ به سایت کانون گیلان مراجعه کرده و مراحل ثبت نام را تکمیل کنند.

بیشتر بخوانید:

در اطلاعیه کانون گیلان آمده است:

از کلیه پذیرفته شدگان آزمون ورودی کارآموزی وکالت ۱۴۰۲ که حد نصاب لازم جهت قبولی در آزمون را کسب نموده اند، دعوت می گردد از تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ لغایت ۱۴۰۲/۰۷/۲۰ با مراجعه به سایت کانون وکلای دادگستری گیلان به نشانی www.guilanbar.ir و بخش خدمات الکترونیک نسبت به تکمیل فرم ها و بارگزاری مستندات اعلامی جهت ثبت نام اقدام نمایند.

شایان ذکر است برنامه زمانی جهت مراجعه حضوری بمنظور احراز هویت و تطبیق مدارک و مستندات ابرازی و انجام استعلامات متعاقبا اعلام خواهد شد.

آگهی ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون کارآموزی وکالت ۱۴۰۲ کانون وکلای گیلان

منبع: روابط عمومی کانون وکلای دادگستری گیلان 

نمایش بیشتر
دوره DBA-MBA حقوقی مدرک دانشگاه تهران موسسه دکتر بهنیایی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا