برگ راهنمای دریافت استعلامات پذیرفته‌شدگان آزمون وکالت ۹۷ کانون مرکز

آخرین مهلت تحویل پاسخ استعلامات تا روز چهارشنبه ١٣٩٨/٠٢/٠۴ می‌باشد

پایگاه خبری اختبار- کانون وکلای دادگستری مرکز راهنمای دریافت استعلامات پذیرفته شدگان آزمون ورودی کارآموزی وکالت کانون وکلای دادگستری مرکز سال ١٣٩٧ را منتشر کرد.

این کانون نحوه اقدام درمورد استعلامات را به شرح ذیل اعلام کرد:

برای جلوگیری از هر گونه ابهام و اشتباه در انجام امور محول، توجه شما را به موارد زیر جلب می نماید…

نحوه اقدام در مورد استعلامات:

الف) پزشکی قانونی: پذیرش پزشکی قانونی در شهر و استان تهران روزانه ٧۵ نفر در هر شیفت کاری به تفکیک جنسیت روزهای پنجشنبه زمان مراجعه خانم‌ها و روزهای جمعه زمان مراجعه آقایان می‌باشد طبق برنامه تعیین شده به شرح زیر می‌باشد.

تاکید می‌شود در روزهای پنج شنبه آقایان مراجعه ننمایند و یا برعکس روزهای جمعه خانم‌ها مراجعه ننمایند.

  • زمان انجام تست عدم اعتیاد در شهر و استان تهران روزهای پنجشنبه و جمعه هر هفته فقط در سال ١٣٩٧
  • ساعت مراجعه از ساعت ٩ صبح الی ١٢ و ساعت ١٣ الی ١٧ می باشد.
  • نشانی اداره کل پزشکی قانونی : تهران خیابان طالقانی بعد از تقاطع بهار اداره کل پزشکی قانونی استان تهران
  • همراه داشتن استعلام کانون به تاریخ مراجعه (تاریخ روز)، یک قطعه عکس پرسنلی جدید ، کارت ملی، کارت بانکی جهت پرداخت هزینه به مبلغ صد هزار تومان الزامی است.
  • عدم مصرف داروهای آرام‌بخش، مسکن و کدئین‌‌دار ۴٨ ساعت قبل از آزمایش 
  • به تاریخ و ساعت مراجعه مندرج در استعلام کانون توجه شود.  

توجه : در برنامه پس از ورود به صفحه و مشاهده لیست استعلام‌ها، بر روی دکمه چاپ استعلام پزشکی قانونی کلیک نمایید. مجددا از شما پرسیده خواهد شد که استعلام را در تهران انجام می دهید یا نه. پس از آن بر اساس گزینه ای که انتخاب نموده اید ، تاریخ و ساعت مراجعه شما تعیین خواهد شد.

انجام استعلام پزشکی قانونی در سایر شهرستانها:

پذیرفته‌شدگانی که تمایل دارند استعلام پزشکی در سایر شهرستانها (به جزء شهر و استان تهران) انجام دهند می‌توانند استعلام خود را از سایت کانون دریافت نمایند و با مراجعه به پزشکی قانونی شهرستانها یا شهرهای مدنظر به غیر از پنج شنبه و جمعه مراجعه نمایند. 
توجه نمائید تاریخ استعلام و تاریخ مراجعه یکی باشد بنابراین هر روز قصد انجام آزمایش داشتید همان روز استعلام خود را دریافت نمائید.

توجه ١: استعلام پزشکی قانونی باید حتماً در واحدهای پزشکی قانونی که زیر نظر قوه قضاییه می باشد انجام شود بنابراین از مراجعه به مراکز درمانی دولتی و یا خصوصی خودداری فرمایید. ممکن است سازمان پزشکی قانونی شما را به یک مرکز درمانی جهت انجام تست عدم اعتیاد معرفی نماید در صورت انجام چنین کاری پاسخ مرکز درمانی باید مجدداً به پزشکی قانونی ارائه تا سازمان پزشکی قانونی پاسخ را به کانون اعلام نماید.

توجه ٢: در صورت عدم مراجعه به موقع به سازمان پزشکی قانونی تحت هیچ شرایطی استعلام مجدد صادر نمی گردد.

توجه ٣: همراه داشتن یک قطعه عکس و کارت عابر بانک و کارت ملی در زمان مراجعه به پزشکی قانونی الزامی است.

ب) تشخیص هویت:

پذیرفته شدگان باید استعلام تشخیص هویت خود را ظرف یک هفته به پلیس + ١٠ منطقه محل سکونت ارائه و نسبت به انجام آن اقدام نمایند. 

ج) استعلام دانشگاه:

پذیرفته شدگان باید این استعلام را (به پیوست مدرک لیسانس) ظرف یک هفته به دانشگاهی که از آن مدرک کارشناسی خود را اخذ نموده تحویل دهد، معمولاً اکثر دانشگاه ها تاییدیه خود را راساً به کانون ارسال می نمایند بنابراین قبول شده وظیفه ای جهت تحویل پاسخ این استعلام را به کانون ندارد.

توجه خیلی مهم: ضرورت دارد قبول شدگان پاسخ هر سه استعلام را پس از دریافت از مرجع مربوط نزد خود نگه دارند و با هم تحویل دایره صدور پروانه دهند بنابراین از ارائه پاسخ هر استعلام بطور جداگانه به کانون موکداً خودداری فرمایید. چنانچه دانشگاه پاسخ استعلام کانون را راساً ارسال نمود، قبول شده فقط پاسخ دو استعلام دیگر را باید تحویل کانون دهد.

نحوه ارائه پاسخ استعلامات:

از طریق پست سفارشی پیشتاز با ذکر نام و نام خانوادگی و رتبه و قید عبارت (مخصوص قبول شدگان آزمون ورودی کارآموزی وکالت) بر روی پاکت ارسالی به نشانی : « تهران، میدان آرژانتین، خیابان زاگرس، پلاک ٣، کانون وکلای دادگستری مرکز کدپستی ١۵١۴٩٣۴۴١١ طبقه سوم ، واحد صدور پروانه » ارسال شود و یا با مراجعه حضوری می توانید به کانون ارائه نمائید.

آخرین مهلت تحویل پاسخ استعلامات تا روز چهارشنبه ١٣٩٨/٠٢/٠۴ می‌باشد.

شیوه دریافت استعلام و اطلاع از وصول پاسخ استعلام ها و روند مراحل صدور پروانه

جهت دریافت نامه استعلام و  اطلاع از وصول پاسخ استعلام ها نیز به نشانی  inquiry.icbar.org   مراجعه نمایید.

اطلاع رسانی در این خصوص صرفاً از طریق سایت کانون و به صورت اینترنتی خواهد بود. بنابر این به مراجعات حضوری و تلفنی در این خصوص پاسخ داده نخواهد شد.

توجه: در برنامه پس از ورود به صفحه و مشاهده لیست استعلام‌ها، بر روی دکمه چاپ استعلام پزشکی قانونی کلیک نمایید. مجددا از شما پرسیده خواهد شد که استعلام را در تهران انجام می‌دهید یا نه. پس از آن بر اساس گزینه‌ای که انتخاب نموده‌اید، تاریخ و ساعت مراجعه شما تعیین خواهد شد.

در صورتی که تهران را برای استعلام پزشکی قانونی انتخاب نمودید و ظرفیت مراجعه برای سال ١٣٩٧ تکمیل شده بود و نامه شما صادر نگردید، منتظر اعلام ظرفیت‌های جدید در سال ١٣٩٨ باشید

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

‫۲ دیدگاه ها

  1. سلام بر اختباریهای عزیز .دوستان کسی میدونه ادرس ایمیل روابط عمومی کانون وکلا چیه ؟کسی بخواد نظر یا پیشنهادی بده ادرس سایت برای ثبت نظر چیه؟ من سرچ کردم چیزی پیدا نکردم اگه میدونید لطفا بفرستید جیمیلم ممنون میشم

  2. سلام بر مسئولین محترم سایت اختبار. اگر ممکن هست لطفا بفرمایید در صورتی که کارآموز وکالت قصد شرکت مجدد در آزمون وکالت برای احراز رتبه بهتر جهت تغییر محل اشتغال خود را داشته باشد، آیا بعد از قبولی مجدد، مدت کارآموزی قبلی او برای کارآموزی جدید محاسبه میشود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا