تغییر نحوه پرداخت هزینه ثبت نام در آزمون قضاوت ویژه داوطلبان حوزوی

معاونت منابع انسانی قوه قضاییه با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد :

تغییر نحوه پرداخت هزینه ثبت نام و شرکت در آزمون قضاوت ویژه داوطلبان حوزوی (مهرماه ۱۳۹۵)

شیوه پرداخت از مراجعه حضوری به شعب بانک ملی، به پرداخت الکترونیک تغییر کرد

پایگاه خبری اختبار- معاونت منابع انسانی قوه قضاییه، با انتشار اطلاعیه ای که در پایگاه اطلاع رسانی این مرکز به نشانی http://www.amoozeshghanoon.ir قرار گرفت، از تغییر در نحوه پرداخت هزینه ثبت نام آزمون قضاوت ویژه داوطلبان حوزوی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری اختبار، در اطلاعیه آغاز ثبت نام داوطلبان حوزوی تصدی منصب قضاء، روش پرداخت از طریق مراجعه حضوری به یکی از شعب بانک ملی ایران و پرداخت هزینه ثبت ­نام و تحویل اصل فیش پرداختی در روز آزمون کتبی به مسئولین مربوطه، عنوان شده بود. اما این مرکز با انتشار اطلاعیه جدید، شیوه پرداخت را الکترونیک عنوان کرد.

متن کامل این اطلاعیه به شرح زیر است:

به گزارش معاونت منابع انسانی قوه قضاییه، به اطلاع کلیه متقاضیان ثبت نام در آزمون قضاوت ویژه داوطلبان حوزوی – مهرماه ۱۳۹۵می­ رساند، به منظور پرداخت هزینه ثبت­ نام و شرکت در آزمون مذکور می ­بایست با مراجعه به درگاه پرداخت اینترنتی دانشگاه علمی کاربردی قوه قضائیه به نشانی اینترنتی www.ghodousi.ir و انتخاب گزینه «جذب قضات – اختصاصی – 2601693» در قسمت مربوط (مطابق تصویر پیوستی) نسبت به واریز وجه بصورت الکترونیک (اینترنتی) اقدام نمایند. 

همچنین لینک درگاه پرداخت اینترنتی به منظور تسهیل دسترسی داوطلبان، در صفحه اول سامانه ثبت نام آزمون قرار داده شده است.

بدین ترتیب داوطلبان پس از تکمیل فرایند پرداخت اینترنتی و اخذ رسید پرداخت، شماره پیگیری تراکنش را در فرم ثبت نام وارد و رسید مزبور را در جلسه آزمون به همراه خواهند داشت.

لازم بذکر است از تاریخ انتشار این اطلاعیه، پرداخت وجه به صورت حضوری در شعب بانک ملی ایران به هیچ وجه صورت نخواهد گرفت و لذا متقاضیان و داوطلبان از مراجعه حضوری به شعب برای پرداخت هزینه خودداری نمایند.

 

نمایش بیشتر
دوره DBA-MBA حقوقی مدرک دانشگاه تهران موسسه دکتر بهنیایی

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا