سرلشگر باقری: میانگین زمان خدمت سربازی، زیاد نیست

پایگاه خبری اختبار- رییس کل ستاد نیروهای مسلح گفت: تلاش بر این است تسهیلات بیشتری برای سربازان فراهم کنیم هرچند کار آسانی نیست.

به گزارش اختبار به نقل از مهر، سرلشگر محمد باقری صبح امروز در حاشیه نشست با فرماندهان ارشد انتظامی استان کرمان اظهار داشت: مسئله سربازی مسئله آسانی نیست که با تصمیمات ناگهانی بتوان تغییرات اساسی در آن داد زیرا سرباز و جوان عزیز ما در این مقطع زندگی می‌آید و مسؤولیت در دفاع و امنیت کشور موضوع ساده‌ای نیست.

وی بیان کرد: پس از بیش از یک سال و نیم بررسی و تلاش صورت گرفته، فرماندهان پذیرفتند با جایگزینی سایر نیروها و تغییرات فرآیندها بتوانیم سه ماه خدمت سربازی را کاهش دهیم که اتفاق افتاد.

رئیس کل ستاد نیروهای مسلح از کاهش و کسری خدمت برای فرزندان ایثارگران، افراد دارای خدمت بسیجی و همچنین مهارت‌آموزی خبر داد و ابراز داشت: میانگین زمانی که سرباز خدمت می‌کند ماه‌های زیادی نیست با این وجود اما تلاش بر این است تسهیلات بیشتری برای سربازان فراهم کنیم هرچند کار آسانی نیست.

سرلشگر باقری در پایان سخنان خود با اشاره به حضور و انجام وظیفه سربازان در سرتاسر مرزها و بخش‌های مختلف کشور اظهار داشت: هرچند نمی‌توان به آسانی تصمیماتی برای سربازان اتخاذ کرد اما تلاش برای تسهیلات بیشتر صورت می‌گیرد.

بیشتر بخوانید:

مصوبه کاهش مدت خدمت سربازی نیازمند موافقت ستاد کل نیروهای مسلح است

بررسی ابعاد حقوقی نظام سربازی اجباری

نمایش بیشتر
دوره DBA-MBA حقوقی مدرک دانشگاه تهران موسسه دکتر بهنیایی

نوشته های مشابه

‫۵ دیدگاه ها

  1. سرباز عزیز وجوان شما.پشت در پادگان ندیدی با عزیز شما چه جوری برخورد می‌کنند سردار .آن هم ۲۴ ماه تمام. فرزند خودت رفته کدام پادگان و……….

  2. اگه هم کوتاهه مدتش هم خوشایند و دلچسبه سردار چرا خانمها ازش معاف هستند؟؟چرا طلاب یا مدال آوران ازش معاف میشن؟؟قابل درک نیست چرا بخش زیادی از کشور بعنوان پاداش ازین خدمت مقدس و زیبا و دلچسب بی بهره باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا