نحوه و زمان ثبت نام مصاحبه دکتری دانشگاه پیام نور ۱۴۰۳

پایگاه خبری اختبار- اطلاعیه دانشگاه پیام نور درخصوص تاریخ ثبت نام و زمان مصاحبه آزمون دکتری سال ۱۴۰۳ منتشر شد.

به گزارش اختبار به نقل از روابط عمومی دانشگاه پیام نور، معرفی شدگان به مصاحبه دکتری دانشگاه پیام نور لازم است ضمن مطالعه دقیق و مجدد دفترچه انتخاب رشته دکتری ۱۴۰۳ و همچنین اطلاعیه‌ها و دستورالعمل‌های این دانشگاه از روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ لغایت روز جمعه ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ جهت ثبت نام به سامانه مصاحبه علمی دکتری (سامانه سیستم جامع دانشگاهی گلستان) این دانشگاه به آدرس اینترنتی زیر مراجعه نموده و نسبت به تکمیل و ارسال مدارک اقدام نمایند:

سامانه مصاحبه

– معرفی شدگان گرامی با ورود به سامانه ثبت نام مصاحبه، با نام کاربری ۰۳۳۰۰ + شماره پرونده (مثال: ۰۳۳۰۰۱۱۱۱۱۱) و کلمه عبور کدملی، نسبت به تکمیل ثبت نام و بارگذاری مدارک خود اقدام نمایند.

– ثبت نام اینترنتی از طریق سامانه ضروری و عدم ثبت نام به معنای انصراف از شرکت در مرحله دوم آزمون (مصاحبه) می‌باشد.

مدارک مصاحبه دکتری ۱۴۰۳ دانشگاه پیام نور

تصاویر مدارک مورد نیاز که در سامانه قابل بارگذاری است، به شرح ذیل اعلام می‌شود:

– صفحه اول شناسنامه (در صورت داشتن توضیحات ارسال صفحه توضیحات الزامی است.)

– کارت ملی.

– عکس پرسنلی جدید.

– مدارک تحصیلی اعم از کارشناسی و کارشناسی ارشد و یا دکتری حرفه‌ای با قید معدل (دارندگان مدارک کارشناسی ناپیوسته ملزم به ارائه مدرک کاردانی و کارشناسی با «قید معدل» یا ریز نمرات دارای معدل می‌باشند.)

تبصره ۱: در صورتی که مدارک تحصیلی فاقد معدل باشد، ارائه اصل ریز نمرات یا گواهی معدل ممهور به مهر محل تحصیل یا گواهی جهت تائید معدل الزامی است؛ درغیر اینصورت امتیاز مدرک تحصیلی قابل محاسبه نمی‌باشد.

تبصره ۲: متقاضیانی که دانشجوی سال آخر دوره کارشناسی‌ارشد یا دکتری حرفه‌ای بوده و حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۳/۰۶/۳۱ فارغ‌التحصیل می‌شوند. (گواهی تأیید شده توسط دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک مطابق فرم مندرج در صفحه ۶۴ دفترچه راهنمای شرکت در آزمون مذکور و یا فرم مندرج در صفحه ۱۹۳ دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی.)

– کارت پایان خدمت و یا گواهی وضعیت نظام وظیفه عمومی ویژه برادران

– حکم کارگزینی و موافقت نامه محل خدمت برای ادامه تحصیل در دوره دکتری مخصوص متقاضیان استفاده از سهمیه مربیان.

لازم به تاکید است مربیان دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی باید واجد شرایط مطابق توضیحات صفحه ۱۱ دفترچه راهنمای انتخاب رشته باشند. (مختص اعضاء محترم هیات علمی رسمی قطعی و یا رسمی آزمایشی تمامی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی دولتی و غیردولتی و همچنین دانشگاه آزاد اسلامی می‌باشد.)

تبصره: مربیان دانشگاه آزاد اسلامی تنها با معرفی نامه صادره از سوی مرکز جذب و امور هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی امکان بهره مندی از این سهمیه را دارند.

– گواهی استمرار همکاری (مخصوص استفاده از سهمیه مربیان).

– مدارک پژوهشی اعم از صفحه مشخصات پایان نامه کارشناسی ارشد، صفحه مربوط به شناسنامه مقاله یا کتاب چاپ شده.

– مدارک مربوط به آزمونهای زبان انگلیسی (با اعتبار حداقل ۲ سال) در صورت وجود، مانند:

MSRT (MCHE), IELTS Equivalent, TOEFL IBT, TOEFL Computer and TOEFL PAPER + TOLIMO

۳- ضروری است داوطلبان با انتخاب درگاه پرداخت نسبت به واریز مبلغ ۳/۵۰۰/۰۰۰ ریال (معادل سیصد و پنجاه هزار تومان) هزینه مصاحبه اقدام نمایند.

تبصره: مطابق با بند ۳ بخشنامه شماره ۲۱۱۵۰ مورخ ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور، داوطلبانی که برای مصاحبه به چند کد رشته محل در یک موسسه معرفی شده اند. می‌بایست در صورت انجام مصاحبه جداگانه برای هر کد رشته محل، هزینه ثبت نام را پرداخت نمایند.

۴- ثبت نام برای فرم صلاحیت عمومی مربوط به سازمان سنجش، داوطلب را از ثبت نام در این مرحله بی‌نیاز نمی‌کند. (برای کسب اطلاعات بیشتر درخصوص فرم صلاحیت عمومی دکتری ۱۴۰۳ کلیک کنید).

مبلغ ثبت نام به عنوان هزینه مصاحبه و بررسی مدارک بوده و غیر قابل استرداد می‌باشد.

۵- در پایان لازم است داوطلبان پس از بررسی دقیق مراحل ثبت نام و واریز هزینه مصاحبه، نسبت به بارگذاری کامل مدارک اطمینان حاصل نمایند.

تذکرات مهم

۱- با توجه به شرایط خاص و زمان محدود برای انجام مصاحبه اکیداً توصیه می‌شود داوطلبان گرامی در روز و ساعت اعلام شده از طرف مرکز مجری، آمادگی لازم برای حضور در جلسه را داشته باشند تا از همپوشانی با مصاحبه‌های بعدی جلوگیری به عمل آید.

۲- داوطلب لازم است یک ساعت قبل از شروع جلسه مصاحبه در محل برگزاری حضور داشته باشد تا قبل از شروع جلسه، هماهنگی‌های لازم م توسط کارشناسان مربوطه صورت پذیرد. حضور در ساعات دیگر باعث اختلال در نظم وعدم تمرکز تیم اجرایی خواهد بود.

۳- از آنجائیکه در زمان مصاحبه ممکن است اساتید نیاز به ارائه مدارکی از سوی داوطلب داشته باشند، همراه داشتن اصل کلیه مدارک پژوهشی و آموزشی بارگذاری شده در سامانه در زمان مصاحبه الزامی است.

۴- در صورت احراز هرگونه مطالب خلاف واقع در مدرک ارائه شده توسط داوطلب، در هر مرحله‌ای از پذیرش و یا تحصیل از ادامه تحصیل وی جلوگیری و پیگیری قانونی بعمل خواهد آمد.

– یادآور می‌شود پذیرش داوطلب منوط به ثبت نام در سامانه مصاحبه بوده و در روز مقرر صرفاً از افرادی مصاحبه بعمل خواهد آمد که مدارک خود را قبلا بارگذاری نموده اند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا